Erkan Petekkaya, Cannes’da hırsız elde etti

23.05.2022
Erkan Petekkaya, Cannes’da hırsız elde ettiErkan Petekkaya, telefonunu çalan hırsızı Fransız polisine teslim etti.


Erkan Petekkaya, Cannes'da hırsız yakaladı

Meşhur oyuncu Erkan Petekkaya, 75. Cannes Film Festivali için gittiği Fransa’da kapkaççı gerilimi yaşadı.

Petekkaya, restoranda bir süre daha oturduktan sonrasında oteline dönmek için festival alanından taksi durağına doğru yürürken telefonu çaldı. Petekkaya, telefonda konuşurken yürümeye devam etti.

300 metre koştu

O esnada bir kapkaççı, elinden telefonu alarak koşmaya başladı. Petekkaya, ortalama 300 metrelik bir kovalamacadan sonrasında hırsızı elde etti.

“Yakalayıp polise verdim”

Petekkaya, vaka sonrası yapmış olduğu açıklamada, “İnsanların arasından zigzag yaparak hırsızı kovaladım. Bu kadar süratli koşabildiğimi bilmiyordum. Hırsız genç bir çocuk olmasına karşın yakaladım. ‘Paraya ihtiyacın var ise ben sana vereceğim’ diyerek 50 euro uzatıp telefonumu istedim. Kabul etmeyince bir 50 euro daha uzatıp ‘Al bu paraları benim telefonumu ver’ dedim. Paraları almasına karşın telefonumu vermeyince karnına bir yumruk attıktan sonrasında kolundan tutup, devriye gezen polislere götürdüm.

Erkan Petekkaya, Cannes’da hırsız elde etti ViDEO

“Paramı da aldım telefonu da”

Polisler ilkin telefonun bana ilişik olmadığını düşündü. Ben de telefonu kapatıp açtım ve foto galerideki fotoğraflarımı gösterdim. Bunun üstüne telefonumu bana verdiler. Hemen sonra hırsızın cebinde iki tane 50 euro bulunduğunu söyleyip onları da istedim. Cebini aradılar ve iki tane 50 euro buldular. Paraları da iade ettiler. dedi.

Hırsızı yakalayıp telefonuna kavuşan Petekkaya, o anları da toplumsal medya hesabından yayınladı.

Erkan Petekkaya, Cannes da hırsız yakaladı #1

Erkan Petekkaya, Cannes da hırsız yakaladı #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.