Yapıt Yenenler, Berfu Yenenler’e yeni tektaş aldı

15.02.2022
Yapıt Yenenler, Berfu Yenenler’e yeni tektaş aldıYapıt Yenenler’in 3 yıl ilkin eşi Berfu Yenenler’e almış olduğu tektaş alay mevzusu olmuştu.


Eser Yenenler, Berfu Yenenler'e yeni tektaş aldı

Meşhur oyuncu Yapıt Yenenler, 3 yıl ilkin eşi Berfu Yenenler’e 2500 TL’lik tektaşla evlilik teklifi etmişti. Yenenler, ucuz bir yüzükle evlilik teklifi etmiş olduğu için topa tutulmuştu.

85 BİN TL VERDİ

Yenenler 3 yıl sonrasında Sevgililer Günü için eşi Berfu Yenenler’e yüzük armağan etti. Yapıt Yenenler’in eşine armağan etmiş olduğu yüzüğün fiyatı gündem oldu. Yenenler’in yeni almış olduğu yüzüğe 85 bin TL verdiği öğrenildi.

İki çocuktan sonrasında hayalindeki yüzüğe kavuşan Berfu Yenenler tektaşını “Bu zafer hepimizin dostlar” notuyla paylaştı.

Eser Yenenler, Berfu Yenenler e yeni tektaş aldı #1

Eser Yenenler, Berfu Yenenler e yeni tektaş aldı #2

Eser Yenenler, Berfu Yenenler e yeni tektaş aldı #3

Eser Yenenler, Berfu Yenenler e yeni tektaş aldı #4

Eser Yenenler, Berfu Yenenler e yeni tektaş aldı #5

Eser Yenenler, Berfu Yenenler e yeni tektaş aldı #6

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.