Yaratı Yenenler bilinmeyenlerini bu şekilde deklare etti

25.12.2021
Yaratı Yenenler bilinmeyenlerini bu şekilde deklare etti


Eser Yenenler bilinmeyenlerini böyle açıkladı

Özgürlük gazetesinden Behlül Aydın’ın haberine gore; ufak yaşlardan bu yana fazla kilolarıyla savaşım eden Yaratı Yenenler, sevilmiş olduğu kızın “Ben zayıfım, sen şişmansın. Seni istemiyorum” sözleri üstüne diyetisyene giderek 25 kilo vermiş.

 
‘Oldukça Güzel Hareketler Bunlar’ programının peşinden Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’la ‘3 Adam’ı kuran Yaratı Yenenler, Oğuzhan Koç’la 12 yıl süresince aynı evi paylaşmış. Yenenler o yıllarda yıkanmayı fazlaca sevmediği ve dağınık olduğundan arkadaşı ona ‘kirli’ dermiş.

Berfu Yenenler ile mutlu bir evlilik sürdüren Yaratı Yenenler, 2002 senesinde Oğuzhan Koç’la beraber Bursa’da sahne almış. ‘Çakırkeyf’ isminde müzik grupları olan Yenenler, ekibe vokalistlik yapmış.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.