Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo 40 kilo verdi

08.01.2022
Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo 40 kilo verdi6 ayda iyi mi 40 kilo verdiğini özetleyen Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, “Egzersize başladım. Neredeyse her gün spor yaptım ve muntazam beslendim” dedi.


Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo 40 kilo verdi

Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, zayıflama başarısının sırrını paylaştı.

New York Post’a konuşan Pompeo, geçen yıl 14 Haziran’da tartıldığında 136 kilo bulunduğunu görünce, ertesi gün eşi Susan Pompeo’ya “O gün bugün” söylediğini söylemiş oldu.

“DÜZGÜN BESLENDİM”

Kilo vermek için elinden geleni yapma sonucu aldığını belirten Pompeo, “Egzersize başladım. Neredeyse her gün spor yaptım ve muntazam beslendim. Kilolar da azalmaya başladı.” dedi.

Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo 40 kilo verdi #1

EVİNE SPOR SALONU YAPTIRDI

58 yaşındaki Pompeo, evinin bodrum katına bir spor salonu yaptırdığını söyleyerek “Haftada 5 ya da 6 kez buraya gelip otuz dakika egzersiz halletmeye çabaladım. O şekilde bilimsel bir tarafı da yoktu. Eğitmen ya da diyetisyenle çalışmadım. Tek başımaydım.” dedi.

Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo 40 kilo verdi #2

40 KİLODAN FAZLA VERDİ

“Aslen hayatım süresince zayıflama mücadelesi içindeydim” diyen Pompeo, daha sıhhatli bir hale gelebilmek için doğru kafa yapısının bulunması icap ettiğini dile getirdi.

6 ay içinde 40 kilodan fazla verdiğini söyleyen Pompeo, “Benim için sorun bunu doğru bir halde yapmış olup yeteri kadar disiplinli hareket etmek.” diye konuştu.

Eski ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo 40 kilo verdi #3

“BEN SALATA ALAYIM”

Ailesinin İtalyan kökenli bulunduğunu ve bu yüzden de makarna, ekmek, peynir ve tatlı şeklinde yiyecekleri sevdiğini belirten Pompeo, “Aile ve arkadaşlarımızla gene bu yemeklerin tadını çıkaracağız. Doğal bu sefer ben ‘Salata alayım’ diyen şahıs olacağım.” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.