Eski aşklar tekrardan gündeme gelebilir

07.12.2022
Eski aşklar tekrardan gündeme gelebilir


class=”medyanet-inline-adv”>

Hususi hayatınız, çocuklar, borsa ve yatırıma ilişkin mühim krizleri yönetmeniz gerekebilir. Öteki taraftan bekârsanız bu dönem eski aşklar kapınızı çalabilir. Eskiden aldığınız ve size keyif vermiş bir eğitime geri dönebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yalnız yatırım mevzusunda davranışlarında ölçülü adım atın ve işin uzmanından destek alın. Mars’ın pozitif etkisiyle yaratıcılık gerektiren işlerde başarı şansınız yüksek. Çocuk sahibi olmak için de adımlar atabilirsiniz.

Jüpiter, neyin hayalini kuruyorsanız buna ulaşmanız mevzusunda size kuvvetli kişilerden güzel destek sunar getirecek.

16 Mayıs’ta bolluk, bolluk, talih ve şans gezegeni Jüpiter, Boğa burcuna geçecek ve 26 Mayıs 2024’e kadar burada duracak. 11’inci evinize giren Jüpiter, toplumsal çevrenizi genişletmeye çalışacak, siz maddi-manevi desteğini göreceğiniz birçok insanla bir araya getirecek. Hedeflerinize ulaşmanız için türlü fırsat ve şanslarla karşılaşacaksınız. Daha iyimser, daha barışçıl ve sahiplenici bir tavra bürünebilirsiniz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Yengeç Mayıs 2023: Eski aşklar yeniden gündeme gelebilir

Arkadaşlarınızla size kazanç sağlayacak projelere başlayabilir, büyük organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Bunlar, başka insanlara da yarar sağlayacak projeler olabilir; derneklerde çalışabilir, hayır işlerine süre ayırabilirsiniz. Umutlar ve istekler alanında ilerleyecek olan Jüpiter, neyin hayalini kuruyorsanız buna ulaşmanız mevzusunda size kuvvetli kişilerden güzel destek sunar getirecek.

Özgürlük teması ön plana çıkabilir.

19 Mayıs’ta 28 aşama Boğa burcunda bir yeniay meydana gelecek. Dostlarınızla bir arada olmak, onlarla yemek-içmek, süre geçirmek size iyi gelecek. Dostluk ilişkilerinizde itimat ve sadakati sonuna kadar hissedeceksiniz.

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Yengeç Mayıs 2023: Eski aşklar yeniden gündeme gelebilir

21 Mayıs haftasında Mars’la Plüton içinde gerilmiş bir görünüm var. Eviniz, yuvanızla ilgili kontrolü ele alıp tekrardan düzenlemeniz, disipline etmeniz gerekebilir. Yöneticilerinizle ilişkinizde zorlanabilir, buyruk almaktan hoşlanmayabilirsiniz. Özgürlük teması ön plana çıkabilir, meydan okumaya uygun olabilirsiniz. Partnerinizle ilişkinizde de karşı tarafı kışkırtıcı davranışlar içinde bulunabilirsiniz yada karşı tarafın yapmış olduğu/söylediği şeyler size fazlaca fazla batabilir.

class=”medyanet-inline-adv”>

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ 2023

Senenin ilk günlerinde kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Bu yıl Satürn sizi yaşamın anlamı ve bilgelik gerektiren mevzularda bir takım deneyime doğal tutacak. Kendinize gerçekçi hedefler koyun. Nisan’da ev, aile, yuvaya ilişkin talihli olacaksınız. Bir ihtimal aradığınız evi bulabileceksiniz. Mayıs’ta Jüpiter toplumsal çevrenizi genişletecek, sizi maddi-manevi desteğini göreceğiniz birçok insanla bir araya getirecek. Hedeflerinize ulaşmanız için türlü fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yapmayı planladığınız her türlü değişim için temmuz mühim bir ay. 23 Ağustos’la 15 Eylül içinde yakın çevrenizle yazışma sorunları meydana gelebilir, kasımdaysa hususi hayatınızda ciddi krizlerle uğraşmanız gerekebilir. Bakalım 2023 senesinin ayrıntılarında sizi daha neler bekliyor…

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.