Esra Dermancıoğlu’ndan Tarkan itirafı

02.02.2022
Esra Dermancıoğlu’ndan Tarkan itirafı‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisindeki Mukaddes karakteri ile hafızalarda yer edinen meşhur oyuncu Esra Dermancıoğlu, Tarkan’ın kendisini takip etmesini bekliyor.


Esra Dermancıoğlu'ndan Tarkan itirafı

Toplumsal medyayı etken kullanan ve yayınladığı keyifli videolarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Esra Dermancıoğlu, Megastar Tarkan’la ilgili itirafıyla şaşırttı. Sempatik oyuncu, 544 bin takip edeni bulunan Instagram’ında mavi tik simgesinin (tanınmış kişilerin doğrulanmış hesabı) olmamasının da hoşuma gittiğini söylemiş oldu.

“MAVİ TİK YOK”

YouTube’da gösterilen bir programa konuk olan 53 yaşındaki oyuncu, Tarkan’la tanışmak istediğini söylemiş oldu. Dermancıoğlu, “Onunla tanışmayı fazlaca isterim. Tarkan’ı toplumsal medyadan takip ediyorum. Ara ara ‘Acaba geri takip ediyor mu?’ diye de bakıyorum. Fakat sanırım toplumsal medya hesabımda mavi tik olmadığı için görünmüyorum.

“TİKSİZ DAHA HAVALI”

Aslına bakarsak hatırı sayılır bir takipçim var sadece mavi tik’imin olmaması hoşuma gidiyor. Hatta tiksiz olmayı daha havalı buluyorum ve toplumsal medyada o denli fazlaca takipçili olmayı birazcık tehlikeli buluyorum. Fakat beni takip eden pişman olmaz. dedi.

Esra Dermancıoğlu ndan Tarkan itirafı #1

Esra Dermancıoğlu ndan Tarkan itirafı #2

Esra Dermancıoğlu ndan Tarkan itirafı #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.