Esra Erol Caner korona mı? Esra Erol Caner Toygar sıhhat durumu iyi mi?

30.12.2021
Esra Erol Caner korona mı? Esra Erol Caner Toygar sıhhat durumu iyi mi?


Esra Erol Caner korona mı? Esra Erol Caner Toygar sağlık durumu nasıl?

Bir dönem müzisyenlik icra eden Caner Toygar, Esra Erol’un programında muhabirlik yapıyordu. Caner Toygar’ın bugün yayına çıkmaması merak mevzusu oldu. Muzaffer Amca Songül Teyze vakası ekranlara ulaştığında izleyicilerin merak etmiş olduğu Caner Toygar’ın korona olduğu açıklandı. Peki fakat Caner’in sıhhat durumu iyi mi?

Caner Toygar korona mı?

Esra Erol’da programında Caner’in korona olduğu duyuruldu. Muzaffer ve Songül Döner çifti Caner’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Esra Erol ise ”Caner de korona oldu.” açıklamasını yapmış oldu. 

Caner Toygar kimdir?

Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Lise tahsilinin arkasından eğitimine devam etmemiştir. 2013 senesinde evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşamış olduğu aşk ile Türkiye gündemine oturmuş ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren şahıs haline gelmiştir.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.