Esra Erol Şadiye kimdir? Salih Gaz ve Şadiye Gaz vakası nedir? Şadiye instagram adresi toplumsal medya adresi!

30.12.2021
Esra Erol Şadiye kimdir? Salih Gaz ve Şadiye Gaz vakası nedir? Şadiye instagram adresi toplumsal medya adresi!


Esra Erol Şadiye kimdir? Salih Gaz ve Şadiye Gaz olayı nedir? Şadiye instagram adresi sosyal medya adresi!

Salih Gaz Esra Erol’un programında evden kaçan eşiyle barışmak istediğini belirtti. Salih Bey ”Karımın telefon kullandığını bilmiyordum.” açıklamasını yapmış oldu. İşte Esra Erol’da programındaki Salih ve Şadiye vakasıyla ilgili bilgiler…

Şadiye – Salih Gaz vakası nedir?

Esra Erol’da programında Salih Bey, eşinin 10 yıl süresince telefon kullanmadığını belirtti. Şadiye hanım ise kıskançlıktan telefonu kırdığını belirtti. Karı kocanın karşı karşıya geldiği programda Şadiye Hanım, ”32 yıl süresince bu yıl iki kez evden kaçtım.” dedi. Bir kasabada hasta bakıcılığı yaptığını belirten Şadiye Hanım yeni bir telefon aldığını deklare etti. Canlı yayına bağlanan Şadiye Hanımın komşusu ”Toplumsal medyada binlerce takip edeni var.” açıklamasını yapmış oldu.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.