Evde kilo verdiren 6 yöntem

Evde kilo vermek istiyorsanız, uzman önerileri ile kolayca zayıflayabilirsiniz. Ayrıca, evde zayıflama tarifi sunuyoruz.

21.07.2020
Evde kilo verdiren 6 yöntem

Evde kilo verdiren yöntemleri öğrenmeyi ne dersiniz? Aynaya baktığınız zaman ya da tartıldığınızda “Evde nasıl kilogram veririm?” diye düşünüyorsanız, size yardım edecek önerilerimiz var. Adım adım tavsiyelerimizi takip edip hayalinize “Yüksek Topuklar” ile ulaşabilirsiniz.

Evde kilogram verdiren metotları kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Metabolizma hızlandıran doğal tarifler ile birlikte zihin tekniklerini sizlere sunuyoruz. Yolunuz açık olsun!

Evde Kilo Verdiren Basit Taktikler 

Kilo vermenin altın kuralı, vermeniz gerekli olan kilogramları parçalara bölüp kolay hedefler olarak algılamaktır. Örneğin, 20 kilogram fazlanız var ise, önce ayda 4 kilogram vermeyi hedefleyin. Ayda 4 kilogram verirseniz, bu 5 ayda 20 kilogram vermek manasına gelir.

evde-kilo-verdiren-6-yontem

Zihninizde zayıflamayı kolaylaştırın

Beyniniz, 4 kilogramyu çok daha kolay görür ve yapabileceğine inanır. Ayda 4 kilogram vermek içinse, haftada 1 kilogram zayıflamanız yeterlidir. Şimdi düşünün: Haftada 1 kilogram vereceksiniz, yalnızca 1 kilogram. Ama nasıl damlaya damlaya göl olur, o 1 kilogramlar üst üste ilave edilecek ve siz 5 ay sonunda tam 20 kilogram verip incecik, daha sağlıklı bir insan olacaksınız.

İdeal kilogramnuzu hesaplayıp hedef belirleyin

Kaç kilogram fazlanız olduğunu öğrenmenin en basit yolu şudur: Kilonuz, boyunuzun son iki hanesinden 10 puan düşük olmalıdır. Örnek veriyorum: Boyunuz 165 cm ise, 55 kilogram olmalısınız. Bu da sizin vermeniz gerekli olan 10 kilogram olduğunu gösterir. Yani, haftada yarım kilogram vererek bile yalnızca 5 ayda 55 kilogram olabilirsiniz.

En etkili zayıflama iksirini kullanın

Evde kilogram vermenin en kısa yolu, en kuvvetli zayıflama iksirini kullanmaktır. Herkes bilir ama gerçek değerinin farkında değildir; en etkili kilogram verme yöntemi günde 12 bardak su içmektir. Su, vücuttaki ödemleri hızlı bir şekilde atar, içerisindeki oksijenle yağ yakmaya yardım eder, aşırı iştahı kapatır, yorgunluğu ve baş ağrısını alır. Bir kere su içmeye başlayıp fayalarını gördükten sonra ondan vazgeçemeyeceksiniz.

Evde spor yaparak hızlı kilogram verin

“Metabolizmam yavaş, kabızlık sorunum var, hızlı kilogram veremiyorum, sarkmaktan korkuyorum” gibi düşünceleriniz var ise, bütün bunların çözümü aynı adrese çıkıyor: Hareket etmek! Spor yapmak, hem kilogram vermenizi hızlandırır hem mutsuzluktan korur. Evde spor yapmak, zannettiğinizden daha kolaydır. Dans ederek, olduğunuz yerde yürüyerek ya da evde zayıflama hareketleri yaparak bile sarkmadan, hızlı kilogram verebilirsiniz.

Zencefilli yoğurt kürüyle zayıflayın

Her biri ödem söktürücü, tatlı isteğini giderici, yağ yakıcı baharatlarla yapılan yoğurt kürü, kilogram vermenize yardım ediyor. Bir kase yoğurda hepsinden bir çay kaşığı ve toz halinde tarçın, zencefil ve zerdeçal ekleyip karıştırın. Akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyin.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir