Eve Sipariş Getiren Uygulamalar

03.05.2020
Eve Sipariş Getiren Uygulamalar

Eve sipariş getiren uygulamalar; Koronavirüs sürecinde Getir benzeri uygulama arayışları sürüyor. Sosyal izolasyon sürecinde insanların dışarı çıkamamasından dolayı eve sipariş getiren uygulamalar arayışına girdiği bir gerçektir. Bu uygular, sizin için istediğiniz ürünleri hazırlar ve kapınıza kadar getirir. Üstelik, ödeme seçenekleri de geniştir.

Dijitalleşmenin nimetlerini yediğimiz şu günlerde iste gelsin benzeri uygulamalar, hayatımızı kolaylaştırıyor. Hayatı kolaylaştırmamızı sağlamıyor aynı zamanda da bizi koronavirüs tehlikesine karşı koruyor. Özellikle Ankara getir benzeri uygulama arayışında üst sıralarda gözüküyor. Bunun sebebi ise Ankara’nın bir memur kenti olmasından dolayı olabilir.

Eve Sipariş Getiren Uygulamalar Listesi

Tek tıkla evin bütün ihtiyaçlarını sipariş edebildiğiniz bu uygulamalar, bulunduğunuz lokasyana göre  bulunmayabilir. Uygulamalar arasında konumunuzda bulunan uygulamayı seçebilirsiniz. İşte, eve sipariş getiren uygulamalar;

Getir Uygulaması

Getir de getirelim sloganı ile iddialı bir şekilde  yola çıkan bu uygulama istediğiniz ürünleri, kapınıza kadar getiriyor. İlk zamanlarda sadece İstanbul lokasyonunda hizmet veren bu uygulama, şu sıralar Türkiye’nin her yerine dağılmış durumda. Getir uygulamasını, Android ve İos marketlerde bulabilirsiniz.

Eve Sipariş Getiren Uygulamalar

Eve Sipariş Getiren Uygulamalar

Glovo Uygulaması

Ne istersen o sloganı ile yola koyulan Glovo, 1000 den fazla kuryesi ile geniş bir hizmet ağı kurmuş durumda. Yemek veya market ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Ayrıca, bir özelliği ile sektörün ilklerinden birisi oluyor. Dışarıda herhangi bir yerde unuttuğunuz ürünü de size getirebiliyor. Dünyanın pek çok ülkesinde de hizmet veren Glovo’yu Android ve İos marketlerde bulabilirsiniz.

Yemeksepeti Banabi Uygulaması

Uzun yıllardır Türkiye’nin en çok kullanılan sipariş uygulaması olan Yemeksepeti yapımcıları tarafından geliştirilen Banabi uygulaması hızlı alışveriş ile sizlere güzel bir deneyim yaşatıyor. Eve sipariş getiren uygulamalar arasında en dikkat çeken özelliği ise canlı destek olması. Bir probleminiz olduğunda canlı desteğe danışabilirsiniz. Bu uygulama çok hızlı bir yaylım ile tüm Türkiye’ye yayılıyor. Banabi uygulamasını, Android ve İos marketlerde bulabilirsiniz.

Migros Hemen Uygulaması

Eve sipariş getiren uygulamalar listemizin son sırasında bulunan Hemen uygulaması, her yerde bulunuyor. Bu nedenle siparişlerinizin gelmesi de marketin yakınlığı ile paralel oluyor. 30 dakikada gönderim garantisi veren Migros Hemen uygulamasına, Android ve İos marketlerden ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.