Evlilik Hakkında Her Şey çocuk oyuncu Ece kimdir? Beren Gençalp canlandırıyor! Beren Gençalp kaç yaşlarında?

28.12.2021
Evlilik Hakkında Her Şey çocuk oyuncu Ece kimdir? Beren Gençalp canlandırıyor! Beren Gençalp kaç yaşlarında?


Evlilik Hakkında Her Şey çocuk oyuncu Ece kimdir? Beren Gençalp canlandırıyor! Beren Gençalp kaç yaşında?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ece karakteri dikkat çekti. Her salı ekrana gelen dizide Ece’ye yaşam veren Beren Gençalp gündem oldu. İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Ece’si hakkında bilgiler…

Evlilik Hakkında Her Şey Ece kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ece karakteri babasından ayrılmak istemeyen bir kız çocuğudur. Azra’nın yeni davası olarak dikkat çekiyor. 

Beren Gençalp kimdir?

Beren Gençalp 11 Kasım 2011 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Gençalp, ablasıyla beraber çekilmiş fotoğraflarını sık sık toplumsal medyada paylaşıyor. Oyunculuk ajansına kayıt olduktan sonrasında Sefirin Kızı seçmelerine katılan Beren Gençalp, Melek rolüne uygun görüldü. Daha ilkin oyunculuk deneyimi bulunmayan Beren Gençalp kısa sürede performansıyla dikkatleri üstüne çekti. 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir