Evlilik Hakkında Her Şey Melisa kimdir? Sinem Uslu canlandırıyor! Sinem Uslu kaç yaşlarında, diziden ayrıldı mı?

21.12.2021
Evlilik Hakkında Her Şey Melisa kimdir? Sinem Uslu canlandırıyor! Sinem Uslu kaç yaşlarında, diziden ayrıldı mı?


Evlilik Hakkında Her Şey Melisa kimdir? Sinem Uslu canlandırıyor! Sinem Uslu kaç yaşında, diziden ayrıldı mı?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Melisa karakteri dikkat çekti. Her salı ekrana gelen dizide Melisa’ya yaşam veren Sinem Uslu gündem oldu. İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Melisa’sı hakkında bilgiler…

Evlilik Hakkında Her Şey Melisa kimdir?

Sinem Uslu meşhur bir müzisyen olan Melisa’ya yaşam verirken, Engin Hepileri Melisa’nın eşi ve hem de menajeri Koray rolüyle seyirciyle buluşacak.

Dizide Azra (Gökçe Bahadır) oğlu Eren’in okul gösterisinde meşhur müzisyen Melisa Tercan ile karşılaşır fakat yeni müvekkiliyle tanıştığından habersizdir…

Sinem Uslu kimdir?

Sinem Uslu, ya da tam adıyla Gözde Sinem Öztürk Uslu, 9 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Meşhur Yapımcı Mustafa Uslu ile 2016 senesinde yaşamını birleştiren Sinem Uslu, İstanbul’daki Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde beyaz perde kısmı mezunudur.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.