Evlilik Hakkında Her Şey Yalın kimdir? Bertan Asllani canlandırıyor! Bertan Asllani kaç yaşlarında?

21.12.2021
Evlilik Hakkında Her Şey Yalın kimdir? Bertan Asllani canlandırıyor! Bertan Asllani kaç yaşlarında?


Evlilik Hakkında Her Şey Yalın kimdir? Bertan Asllani canlandırıyor! Bertan Asllani kaç yaşında?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yalın karakteri dikkat çekti. Her salı ekrana gelen dizide Yalın’a yaşam veren Bertan Asslani gündem oldu. İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Yalın’ı hakkında bilgiler…

Evlilik Hakkında Her Şey Yalın kimdir?

Yalın, Güneş ile aşk yaşamaktadır. Yalın ve Güneş evlenir. İç güveysi olarak dikkat çeken Yalın’ın diziye renk katmış olduğu düşünülüyor.

Bertan Asslani kimdir?

Popüler oyuncu Bertan Asllani, 3 Temmuz 1990 tarihinde Makedonya’nın Üsküp kentinde dünyaya gelmiştir. Üsküp Eski Türk Çarşısı’nda ‘Saatçi Selim’ olarak tanınan bir  esnafın erkek evladıdır. Müzik ve sporla minik yaşlarda ilgilenmeye başlamış ve kendi stüdyosunu 13 yaşlarında kurarak çeşitli beste emekleri yapmıştır.  Oyuncu ilk kez ‘Kirli Yedili’ adlı dizide oynamış ve bu diziden sonrasında oyunculuk kariyerinde yükselmeye devam etmiştir.
 
 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.