Ezgi Sertel mezdeke oynadı

23.02.2022
Ezgi Sertel mezdeke oynadıDostlarıyla altın günü meydana getiren Ezgi Sertel, altınları topladıktan sonrasında göbek attı.


Ezgi Sertel mezdeke oynadı

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Hakan karakteriyle hafızalara kazınan Ozan Çobanoğlu ile 2016 senesinde nikah masasına oturan meşhur oyuncu ve sunucu Ezgi Sertel, ikiz bebeklerini dünyaya getirdikten sonrasında ekranlara kısa bir ara vermişti.

Toplumsal emdyada etken olan Sertel, paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Arkadaşları ile altın günü meydana getiren Sertel, Mezdeke eşliğinde dans etmiş olduğu anları Instagram hesabından yayınladı.

“GÖBECİK ATTIK”

Meşhur sunucu, paylaşımının altına ise “Madem altın günümüz var… Adettendir dedik hakkını verdik, göbecik attık” notunu ekledi.

Ezgi Sertel mezdeke oynadı ViDEO

Ezgi Sertel mezdeke oynadı #1

Ezgi Sertel mezdeke oynadı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.