Fadik Sevin Atasoy: Oyunculuk zor

02.06.2022
Fadik Sevin Atasoy: Oyunculuk zorFadik Sevin Atasoy, toplumsal medya fenomenlerinin oyunculuk yapmasını değerlendirdi.


Fadik Sevin Atasoy: Oyunculuk zor

Senelerdir ABD’da yaşayan meşhur oyuncu Fadik Sevin Atasoy, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Rol almış olduğu dizinin sürem finaline girmesiyle Broadway’da oynayacağı tek kişilik oyunun provaları için ABD’ya gideceğini söyleyen oyuncu, samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

ABD’da oyunculuk

Atasoy, bir taraftan kariyerini devam ettirdiği ABD ile Türkiye’deki oyunculuk sektörü hakkında konuşup “Orada bir sanayi ve oturmuş belli kurallar var. Oyunculuk her yerde aynı ve zor. Orada bir filme başlayacağım vakit varolan alerjilerime kadar her şey soruluyor, tabip kontrolünden geçirilyorsun. Benim için oradaki oyunculuk süreci zor geçmedi, ha burada işini yapmışsın ha orada yapmışsın” açıklamasında bulunmuş oldu.

“Seyircinin sonucu”

Atasoy, son dönemde sanal dünyanın meşhur adları ve fenomenlerin oyunculuk yapmasını ise şu şekilde değerlendirdi: “Bu seyicinin takdiri, onun kararını ben veremem, okullu olmak bir oyuncu olarak insana özgüven veriyor. Sen sete girdiğin vakit işinin ehli olduğun duygusunu sana veriyor. Hepimiz tabip olabilirse hepimiz de oyuncu olsun.”

Fadik Sevin Atasoy: Oyunculuk zor #1

Fadik Sevin Atasoy: Oyunculuk zor #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.