Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Bergen filmini söyledi

23.03.2022
Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Bergen filmini söylediFarah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu, başrolünde yer almış olduğu ‘Bergen’ filmi ile ilgili konuştu.


Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Bergen filmini anlattı

Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran’ın başrolünü paylaşmış olduğu ‘Bergen’ filmi, 17 günde 4 milyon 94 bin 43 seyirciye ulaştı.

Çekilmeye başladığı günden beri devamlı gündemde olan filmin yıldız iki adı Candaş Tolga Işık ile Azca Ilkin Konuştum programına konuk oldu.

“ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”

Abdullah, “Biz Bergen olmadan ilkin ki hikayesinden başlıyoruz. Aslına bakarsak hayalleri olan hayata karşı tutkuları olan bir kızın yolculuğuna şahit oluyoruz. Filmin bir yerinden sonrasında Bergen’leşiyor. Oldukça şey öğrendim. Hakkaten ruhsal şiddetin de ne işe yaradığını öğrendiğimi düşünüyorum” dedi.

“KORKTUM”

“Mesleki karakterimde yer aldığım ve en oldukca mutlu olduğum projelerden biri” diyen Erdal Beşikçioğlu, “İlk proje ulaştığında failin kahramanlaştırılmasından, sempati duyulmasından oldukca korktum. Bundan oldukca çekindim sadece senaryoda o şekilde olmadı. Yiyeceğim küfürden bu kadar hoşlanacağım aklıma gelmezdi açıkçası” açıklamasında bulunmuş oldu.

Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Bergen filmini anlattı #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.