Fatih Terim ile kızı Buse Terim Bahçekapılı davayı kazanmıştır

03.02.2022
Fatih Terim ile kızı Buse Terim Bahçekapılı davayı kazanmıştırFatih Terim’in ile kızı Buse Terim Bahçekapılı, toplumsal medyadan kendilerine küfürlü paylaşımlarda bulunan Mehmet Y.’ye açtıkları davayı kazanmıştır.


Fatih Terim ile kızı Buse Terim Bahçekapılı davayı kazandı

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Fatih Terim ile kızı Buse Terim Bahçekapılı, toplumsal medya üstünden kendilerine ah etme eden Mehmet Y. adlı kişiye 60 bin liralık tazminat davası açmıştı.

22 BİN TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Uzun süredir bu davanın ardında olan baba-kız davayı kazanmıştır. Sabah’ta yer edinen habere gore, mahkeme, “İnşallah bebeğinin mezarını ellerinle kazarsın.” diyen şahsın 22 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ilkin Fatih Terim’e sinkaflı sövgü paylaşımlarında bulunan Mehmet Y. adlı kullanıcı, peşinden Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı’ya ah etme içeren bir yorum yazmıştı. Buse Terim, babası Fatih Terim ile beraber avukatı vasıtasıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurmuştu.

Fatih Terim ile kızı Buse Terim Bahçekapılı davayı kazandı #1

Fatih Terim ile kızı Buse Terim Bahçekapılı davayı kazandı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.