Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den üzen haber!

Ünlü teknik direktörü Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den üzen haber geldi. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Çetin …

06.10.2021
Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den üzen haber!

Ünlü teknik direktörü Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den üzen haber geldi. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Çetin hamileliğinin riskli olduğunu da sosyal medya üzerinden yayınladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim Çetin, ilk hamileliğinde komplikasyonlar yaşamıştı. Çetin, ilk çocuğu Yaman’ı 6,5 aylıkken doğurmak zorunda kalmıştı.

İkinci kez anne olacağını geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından duyuran Merve Terim Çetin, hamileliği ile ilgili risklerin olduğunu da belirtmişti. 10 yıldır Ahmet Baran Çetin ile evli olan Merve Terim’den üzen haber geldi. Çetin, bebeğini kaybettiğini sosyal medya üzerinden duyurdu ve bir de duygusal bir mesaj yayınladı.

“BU HAYATTA EN ÇOK ANNE OLMAYI SEVDİM… HİKAYENİN SONU MALESEF GÜZEL BİTMEDİ”

Çetin, “Sesim, soluğum, sevincim, heyecanım kesildi. Bu hayatta en çok anne olmayı sevdim diyerek başladığım hikâyenin sonu maalesef güzel bitmedi. Yolumun zor ve uzun olduğunu biliyordum. Korkularım, endişelerim ilk günden beri vardı ama umudum hepsini aşacak güçteydi. Belki de bu yola çıktığım için deli olduğumu düşünen herkes haklıydı… Kimseyi duymak, kimseyle konuşmak istemiyorum. İçimde nereye akıtacağımı bilemediğim koca bir keder nehri var. Fiziken ve ruhen çok yorgunum, kabullenme safhasına geçmem için biraz zaman, biraz da anlayışa ihtiyacım var. Bana yeniden başlayacak gücü bulana kadar müsaade edin…Güzel günlerde buluşmak dileğiyle… Seni göremesek de çok sevdik oğlum, başka bir hayatta buluşuruz elbet…” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.