Ferhunde bana oldukça şey öğretti

27.01.2022
Ferhunde bana oldukça şey öğrettiDeniz Çakır, 2006-2010 yıllarında içinde Kanal D’de gösterilen ‘Yaprak Dökümü’ dizisi hakkında konuştu.


Deniz Çakır: Ferhunde bana çok şey öğretti

‘Yaprak Dökümü’nün Ferhunde’si Deniz Çakır, bir döneme damga vuran diziyle ilgili çarpıcı bir itirafta bulunmuş oldu.

“BİR SÜRÜ DUYGUYU YAŞATTI”

‘Ferhunde’ rolünün üstüne yapışması hakkında meşhur oyuncu, “Dizinin hem uzun seneler devam etmesi hem de yazar-oyuncu ilişkisinin oldukça iyi olması etkiliydi. O rol kıymetlimdi. Ferhunde fena hanımdı fakat bana bilmediğim oldukça şey öğretti. Hanım olarak yaşamadığım bir sürü duyguyu yaşattı.” dedi.

“HER ŞEYİ KABUL ETMİYORUM”

Oyunculuğun oldukça keyifli bulunduğunu belirten Deniz Çakır, “Üstüne para verip yapabileceğim bir iş. Hobim, keyfim, zevkim. Dolayısıyla bunu iyi ve nitelikli hayata geçirmeye çalışıyorum. Fazlaca sık iş kabul etmiyorum, hakkaten senaryoya inanmam gerekir. İnanmadığım bir şeyi yapamam.” şeklinde konuştu.

Deniz Çakır, ‘Yaprak Dökümü’nün yanı sıra ‘Avrupa Yakası’, ‘İffet’, ‘Görkemli Yüzyıl’ ve ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ benzer biçimde oldukça izlenen dizilerde de rol aldı.

Deniz Çakır: Ferhunde bana çok şey öğretti #1

Deniz Çakır: Ferhunde bana çok şey öğretti #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir