Film İndirmesi Sitesi Arayanlar İçin 4 Site

09.05.2020
Film İndirmesi Sitesi Arayanlar İçin 4 Site

Film izlemeyi tutku haline getirmiş kişiler tarafından film indirme siteleri sıkça aranıyor. Sebebi ise kötü bağlantılar. Film indirme sitesi aracılığı ile indirilen filmler, bağlantı problemi yaşanmadan izlenir. Ayrıca, internetin olmadığı zamanlarda da izlenebilir. Dileyen kişiler ise arşivlemek için kullanabilir.

Sosyal izolasyonun sürdüğü bu süreçte insanlar eve kapanıp, kaldı. Bu süreç içerisinde oyun oynayanlar, hobi edinenler, film izleyenler vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirdi. Oyunseverler oyunlarını indirdi, hobi edinenler; hobi malzemelerini aldı ve işe koyuldu. Fakat, internetten film izlemek isteyenler kötü bağlantı nedeni ile sağlıklı bir film aktivitesi yapamadılar. Aşağıda vereceğimiz ücretsiz film indirme siteleri ile birlikte dilediğiniz filmi indirip, dilediğiniz vakitte izleyebilirsiniz.

En İyi Film İndirme Siteleri

Classic Cinema Online

Bu film indirme sitesi daha çok batı filmi ve korku filmlerini barındırıyor. İçerisinde yüzlerce film var ve bu filmleri eklentiler ile indirebilirsiniz.

Open Culture

Film arşivi olarak geniş bir yelpaze sunan Open Culture’de 1,150 film yer alıyor. Ücretsiz film indirme sitesi olan bu sitede sanat ve eski kültür filmlerini bulabilirsiniz. Bazı filmler altyazılı iken bazı filmler İngilizcedir.

Internet Archive

Bu sitede sadece film yok. Dizi, televizyon programı ve daha fazlası bu film indirme sitesinde. Tabi, bunlara ek olarak ek kategoriler de var. Eski radyo programları bu kategorilerden en dikkat çekeni. Nostalji seven kişiler için bu site birebir.

Retrovision

Fim indirme listesi içerisinde en spesifik internet sitesi olan Retrovision, sadece klasik Amerikan filmlerini izleyicine sunuyor. Bu filmler, birçok Youtube kanalında da yer alıyor. Eklenti yardımı ile bütün filmleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca, sitede çok güzel bir çizgi film arşivi de bulunuyor.

 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.