Fırat Altunmeşe, Instagram hesabını temizledi

06.01.2022
Fırat Altunmeşe, Instagram hesabını temizlediEvlilik Hakkında Her Şey’ dizisinde Ural karakterini canlandıran Fırat Altunmeşe, Instagram’da takip etmiş olduğu kişilerin bazılarını sildi.


Fırat Altunmeşe, Instagram hesabını temizledi

FOX TV’de seyirciyle buluşan ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisinde Ural karakterini canlandıran Fırat Altunmeşe, Instagram hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulunmuş oldu. Geçtiğimiz haftalarda oyuncu ağabeyi Ali Murat Altunmeşe’nin vefatıyla yıkılan Fırat Altunmeşe listesindeki birçok kişiyi sildiğini duyurdu.

“ALAYINIZ SAHTE”

Fırat Altunmeşe, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Çoğunuzu takipten çıkıyorum bundan dolayı genel olarak ilgimi çekmediğinizi fark ettim. Bunun sevgiyle, değerle alakası yok fakat kırılan var ise derhal takipten çıksın. Esasen hepinizi oldukca seviyorum da demedim. Öpüyorum…

“YORULDUM”

Daha oldukca çıkacaktım yoruldum. Sonrasında devam edeceğim. Geride kalanların hepsi de ilgimi çekiyor diye bir şey yok. Şu demek oluyor ki ben seni hakikaten sevebilirim fakat yazlıktaki fotoğrafın ya da nişan fotoğrafın ilgilimi çekmiyor. Bazılarınızı da sevmiyorum. Alayınız düzmece!”

Fırat Altunmeşe, Instagram hesabını temizledi #1

Fırat Altunmeşe, Instagram hesabını temizledi #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.