Football Manager 2022 deneyim etmek isteyenler buraya: Fırsat başladı!

08.04.2022
Football Manager 2022 deneyim etmek isteyenler buraya: Fırsat başladı!


Football Manager serisi her yıl olduğu benzer halde yayınlanmaya devam ediyor. Yıldan yıla oyunu sevenler yeni oyuna geçerek deneyimini iyileştirmek istiyor. Bir tek yaşanmış olan negatif koşullar kimi vakit bu duruma engel olabiliyor. Oynamak için gereksinim duyulan detaylar haberimizde sizlerle…

Steam’de büyük fırsat: Oyunlarda yüzde 80’e varan indirim!


Steam’de büyük fırsat: Oyunlarda yüzde 80’e varan indirim!

Steam Xbox Game Studios Yayıncı İndirimi resmen başladı. Kampanya süresince Xbox oyunları yüzde 80’e varan indirimlerle satışta.

Her yıl SEGA tarafınca servis edilen futbol simülasyon oyunu, menajerlik deneyimini birebir yaşatmayı amaçlıyor. Burada anlatacağımız oldukca bir detay yok. Esasen siz kıymetli FM severler oyunun ne amaçla sunulduğunu açıkça bilmektesiniz. Geçelim sorumuzun cevabına: Iyi mi parasız indireceğim?

Football Manager 2022

Steam tarafınca açıklanana gore oyunu bugünden itibaren hafta sonu da dahil olmak suretiyle hiçbir ücret ödemeden oynayabileceksiniz. Oyunun mağaza sayfasına erişerek oyunu oyna diyerek direkt olarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladıktan sonrasında bu süreç zarfında oyunun azami saat sınırlaması bulunmuyor.

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 yalnız 64 bit versiyonlar
İşlemci: Intel Core 2 yada AMD Athlon 64 @1.8GHz + işlemciler
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel GMA X4500/NVIDIA GeForce 9600M GT/AMD Mobility Radeon HD 3650 – 256 MB
Depolama: 7 GB boş disk alanı – SSD önerilir

Sistem gereksinimleri mevzusunda bilgilendirmemizde yarar var. Her ne kadar temel bir donanım istediği görülse de söz mevzusu oyun içeriğine gore daha iyi bir donanıma gerekseme var diyebiliriz. Buradaki gereksinimler 2B kamera, azca lig ve oyunculu bir menajerlik esas alınarak belirleniyor. Örnek olarak 3D kamera (gerçek stadyum kamerası), fazla fazla oyun ligleri ve oyuncuları istiyorsanız hem donanım olarak daha iyisini hem de depolama birimi olarak SSD tavsiye ediyoruz.

Ek olarak oyunu ilk başlattığınız zaman ekran kartı sürücü güncellemesi önerecektir. İlk etapta bunu yaparak sürece başlayın. Sonrasında kariyer kuracağınız zaman yıldız puanı görmüş olacaksınız. Averaj 3.5-4 yıldız arası alırsanız verimli bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Bir tek 1-2 yıldız içinde bir öneriyle kariyere geçerseniz oyun hızınızda ciddi anlamda yavaşlama söz mevzusu olabilir.

Football Manager 2022

Not: Oyunun parasız denemesinden sonrasında satın alacaksanız yada Xbox Game Pass PC ile oynamaya devam edecekseniz bulut kaydı yerine yerel kayıt seçeneğiyle devam edin. Bundan dolayı sonrasında kayıt dosyanız platform değişirse uçup gidecektir.

İlk olarak oyunu satın almanız gerekiyor. Parasız oynama fırsatı kapsamında daha uzun vadeli bir indirim süresi de sunan SEGA, düzgüsel satış fiyatı 499 TL olan oyunu 334 TL’ye indirmiş durumda. İkinci opsiyon ise Xbox Game Pass PC aboneliği. Averaj 2 senedir yeni FM oyunları aboneliğe ilave edilerek bir yıl süresince kalmaya devam ediyor.

Siz FM 22 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilir, SDN Forum Oyun alanımıza ışınlanarak mevzulara göz atabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir