Fortnite sunucuları çöktü mü? Erişim sorunları başladı

30.12.2021
Fortnite sunucuları çöktü mü? Erişim sorunları başladı


Yüz binlerce anlık oyuncuya erişen oynaması parasız battle-royale oyunu Fortnite, kendi türünün en fazlaca sevilenlerinden biri. Son yıllarda her oyunda görmeye başladığımız battle-royale oyun modunu fantastik bir halde harmanlayan oyunda milyonlarca kayıtlı oyuncu bulunuyor. Bir tek ne yazık ki son bir saatte Fortnite’ın eşleştirme sisteminde problemler olduğu rapor edilmeye başlandı. Epic Games’in bugünkü armağan oyunu yayınlandı […]

Yüz binlerce anlık oyuncuya erişen oynaması parasız battle-royale oyunu Fortnite, kendi türünün en fazlaca sevilenlerinden biri. Son yıllarda her oyunda görmeye başladığımız battle-royale oyun modunu fantastik bir halde harmanlayan oyunda milyonlarca kayıtlı oyuncu bulunuyor. Bir tek ne yazık ki son bir saatte Fortnite’ın eşleştirme sisteminde problemler olduğu rapor edilmeye başlandı.

Epic Games’in bugünkü hediye oyunu yayınlandı (29 Aralık)


Epic Games’in bugünkü armağan oyunu yayınlandı (29 Aralık)

Epic Games, 30 TL tutarındaki aksiyon temalı 2D rol yapma oyunu Salt and Sanctuary 24 saatliğine parasız yapmış oldu.

Fortnite çöktü mü?

Son bir saatte oyuna giriş yapmak isteyen oyuncuların geneli aynı hata ile karşılaşmakta. Oyuncular yükleme ekranlarında ya sonu gelmeyecek şekilde bekliyor ya da bağlantı hatası alıp oyunu kapatmak zorunda kalıyor. Fortnite’ın sunucu durumunu bildiren resmi hesaptaki paylaşıma bakılırsa geliştiriciler bu probleminin bilincinde ve şu an ilgileniyorlar.

Fortnite çöktü mü?

Probleminin deposu ve diğeri detayları açıklanmasa da teknik ekibin problemi düzeltmeye çalıştığını biliyoruz. Fortnite’ın tekrardan ne zaman oynanabilir hale geleceği bilinmese de önümüzdeki saatlerde probleminin çözüleceğini umuyoruz. Eğer teknik ekipten bir açıklama gelirse bunu sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: shiftdelete.net
Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.