Forza Street Ücretsiz Olarak Yayınlandı

06.05.2020
Forza Street Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Forza Street ücretsiz olarak yayınlandı; Efsane yarış oyunlarından olan Forza’nın yeni serisi Forza Street, iOS ve Android kullananlar için bugün ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Bir hayli zevk veren Forza Street oyunu ücretsiz olarak piyasaya sunuldu. Daha sonrasında da herhangi bir ücretlendirme görülmüyor. Eğer, oyunu 30 gün içerisinde indirirseniz birkaç hediye de sizleri bekliyor.

Geçtiğimiz aylarda Xbox ve Samsung arasında bir anlaşma yapılmıştı. Anlaşmaya göre; Forza Street, Google Play Store’da yayınlanacaktı. Ancak, son alınan karara göre Forza Street, bütün platformlarda yayımlandı. Dünya genelinde iOS ve Android kullanan kişiler, Forza Street’i ücretsiz bir şekilde indirebilir.

Forza Street Ücretsiz Olarak Yayınlandı İlk 30 Güne Özel Hediyeler

Forza Street Mobile indiren oyuncular, mobildeki hesaplarını Xbox Live Login ile kullanabiliyor. Aynı zamanda Windows 10 sürümü ile birlikte entegre edebiliyor. Böylelikle 1000 G değerindeki başarımlara ulaşmak daha mümkün hale geliyor.

Forza Street hediyeler, ilk 30 güne özel olarak veriliyor. Bu süre zarfında Ford GT arabası ücretsiz olarak oyunculara veriliyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy kullanan oyuncular daha fazla hediye kazanma şansına sahip. Eğer, Samsung Galaxy kullanıcısıysanız Ford GT’nin yanında bir arabaya daha sahip olabiliyorsunuz. Bu araba; Ford Mustang GT. Eğer, Galaxy S20 telefonunu kullanıyorsanız bir hediyeniz daha var. Galaxy S20 kullanıcılarına Checrolet Corvette C6 arabası hediye ediliyor. Unutmayın, eğer Samsung cihazına özel hediyeleri elde etmek istiyorsanız, Play Store’dan indirmek zorundasınız.

Son olarak Forza Street iOS ve Forza Street Android aramaları yaparak, ücretsiz bir şekilde telefonlarınıza indirip, güzel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Forza Street’i APK olarak indirmenize gerek yoktur. Oyunun herhangi bir ücretli modu bulunmuyor.

Forza Street Android İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.gravity

Forza Street iOS İndirme Linki:

https://apps.apple.com/ph/app/forza-street/id1453783746

Forza Street Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Forza Street Ücretsiz Olarak Yayınlandı

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.