Fotoğrafı çizime dönüştürmek için en iyi uygulamalar

31.01.2022
Fotoğrafı çizime dönüştürmek için en iyi uygulamalar


Bilhassa mobil uygulamalarda gelişkin yapay zekaların kullanılmasıyla, fotoğrafları çizime dönüştüren programlar eskisinden fazlaca daha stabil ve tesirinde bırakan sonuçlar ortaya koyabiliyorlar. Bu yazımızda, en sevdiğiniz fotoğrafları oldukça kısa bir süre içinde elle çizilmiş kadar kaliteli bir hale getiren uygulamalara değiniyoruz. İşte fotoğrafı çizime dönüştürmek için en iyi uygulamalar…

Eski fotoğrafınızın kalitesini artıracak üç mucizevi site


Eski fotoğrafınızın standardını artıracak üç muhteşem site

Fotoğrafın standardını çoğaltmak istiyorsanız kullanabileceğiniz, alanında iyi olan 3 tane yazılımı listeledik.

Clip2Comic

 • iOS desteği var
 • Parasız
 • Uygulama içi satın alım mevcut

Listemizin ilk sırasındaki Clip2Comic, alanındaki en başarıya ulaşmış uygulamalardan biri olarak biliniyor. Hem canlı hem de cansız nesneleri adeta çizgi romandan fırlamış hale getirebileceğiniz uygulama tamamen parasız ve yüksek çözünürlüğünde olan fotoğraflar üstünde çalışmanıza da izin veriyor. Clip2Comic’in bir diğeri önemli özelliği ise 1080p‘ye kadar video formatlarına da destek veriyor olması. App Store‘dan derhal indirin.

Sketch Drawer

 • Masaüstü uygulaması
 • Parasız
 • Uygulama içi satın alım mevcut

Fotoğraflarınızı yüksek çözünürlüğünde olan eskizlere dönüştürmenize müsaade eden Sketch Drawer, adeta ustalaşmış bir sanatçının elinden çıkmışçasına dönüşümler gerçekleştirebiliyor. Gerçekçi, detaylı çizim ve klasik olmak suretiyle üç değişik stile haiz olan Sketch Drawer’ın ek olarak siyah-beyaz ve renkli çıktılara ilişik değişik modları da mevcut. Kendi sitesinden kullanabilirsiniz.

Prisma

 • iOS ve Android desteği var
 • Parasız
 • Uygulama içi satın alım mevcut

Hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabilen Prisma, listemizin en yetenekli uygulamalarından biri. Nitekim Prisma, fotoğraflarınızı çizim olarak dönüştürmenize izin verdiği benzer şekilde, onlarca değişik ve ustalaşmış filtrelere de haiz. Kullanıcılara parasız bir halde sunulan birçok filtrenin yanı sıra, bir tek Premium abonelere hususi değişik filtreler de mevcut.

Painnt

 • iOS ve Android desteği var
 • Parasız
 • Uygulama içi satın alım mevcut

Her ne kadar Microsoft Windows’un ikonik fotoğraf düzenleme uygulamasıyla isim benzerliği taşısa da Painnt, bu alanda geliştirilmiş en iyi uygulamalardan biri olarak göze çarpıyor. Painnt, toplamda 2000’den fazla değişik filtreye haiz. Bu filtrelerin averaj 90 tanesi, fotoğraflarınızın yetenekli bir ressamın elinden çıkmış benzer şekilde görünmesini sağlayacak.

Uygulamanın tek eksisi, parasız sürümde resmin üstüne bir fligran yerleştirmesi olarak göze çarpıyor. Google Play Store ve App Store‘dan derhal indirin.

Becasso

 • iOS desteği var
 • Parasız
 • Uygulama içi satın alım mevcut

Listemizin son esnasında Becasso, diğeri uygulamalardan önemli bir özelliği ile ayrılıyor. Nitekim bu uygulama, fotoğrafları çizime dönüştürürken ileri teknoloji bir yapay zeka algoritmasından faydalanıyor. Becasso’yu kullanarak; Picasso, Van Gogh yada Hokusai benzer şekilde değişik sanatçıların kendina özgü stillerini uygulayarak fotoğraflarınızı tabloya dönüştürebiliyorsunuz.

Uygulamayla gelen fotoğraf editleme modunun en avantajlı özelliklerinden biri de her yaptığınız değişikliğin gerçek zamanlı olarak uygulamaya yansıyor olması. App Store‘dan derhal indirin.

Bu yazımızda sizler için fotoğrafı çizime çevirme işleminde kullanabileceğiniz en iyi uygulamalara değinmeye çalıştık. Peki siz kıymetli ziyaretçilerimizin bu listede bulunmayan, yalnız sevmiş olarak kullandığınız değişik bir uygulama mevcut mu? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.