Fulya Zenginer, takipçisinin yorumuna sinirlendi

05.10.2022
Fulya Zenginer, takipçisinin yorumuna sinirlendi


‘Ufak Bayanlar’ (2008-2011) dizisinde canlandırdığı ‘Yeliz’ karakteriyle tanınan Fulya Zenginer, bir takipçisinin evladı hakkında yapmış olduğu yoruma kızdı.

Fulya Zenginer, takipçisinin yorumuna sinirlendi

Meşhur oyuncu Fulya Zenginer, dört yıl ilkin grafik sanatçısı Küntay Tarık Evren ile dünyaevine girip, 24 Mayıs tarihinde ‘Milan’ adını verdiği oğlunu kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Fulya Zenginer, şimdilerde vaktinin tamamını bebeğiyle geçiriyor. Oğluyla keyifli anlarını da sık sık gösteren meşhur isim, bir takipçisinin oğlunun kilosuyla ilgili yorumuna sinirlendi.

Fulya Zenginer, takipçisinin yorumuna sinirlendi #1

“Milan günü”

Toplumsal medya hesabını etken olarak kullanan Fulya Zenginer, geçtiğimiz haftalarda; oğlunun omzunda uyurken çekilen fotoğrafını yayınlamıştı. Zenginer, gönderisine; “Milantesi… Haftanın ‘Milan’ günü. Gerçi benim için her gün Milan günü…” ifadelerini not düşmüştü. Takip edenleri Fulya Zenginer’in gönderisine, “Oldukca tatlı” ve “Pili bitmiş sanırım” şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

Fulya Zenginer, takipçisinin yorumuna sinirlendi #2

“Eğitimsizlik ve empatisizlik”

Meşhur oyuncu, başka bir takipçisinin “Bu çocuk sanki asla büyümüyor, zayıf. Niçin acaba?” şeklindeki sözlerine; “Eğitimsizliğin verdiği cesaretle birleşen empatisizlik olsa gerek bu. Nerede görsem tanırım. Tanrı kolaylık versin. Bu kafada yaşamak zor.” yanıtını verdi.

Peşinden bu diyaloğu Instagram hesabını hikayeler bölümünden de paylaşan Zenginer, ilk yorumunu sildiğini söylemiş oldu ve bu biçim yorumlar icra eden insanlara sitem etti. Oyuncu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Fulya Zenginer, takipçisinin yorumuna sinirlendi #3

“Annelere bulaşmayın”

“Düşünmeden yazıp mfakat veren anneleri kırdığım için cevabı bu şekilde değiştirdim. Lütfen evlatlarımızın kilolarıyla uğraşmayın. Biz her gün ‘acaba sütüm yetiyor mu?, Bebeğim iyi mi? O şekilde mi bu şekilde mi?’ diyoruz aslına bakarsan. Bir bebek büyütme çabası yeterince zorlayıcıyken üstüne bir de bu şekilde cahilce yaklaşımlardan beziyoruz. Kimsenin çocuğuna ‘Sütün yetmiyor mama mı versen?’, ‘Çocuğun zayıf’ bilmiyorum ne demeyin.”

Fulya Zenginer, takipçisinin yorumuna sinirlendi #4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.