Fulya Zenginer’den hamilielik pozu

05.01.2022
Fulya Zenginer’den hamilielik pozuGeçtiğimiz haftalarda hamile bulunduğunu açıklayan Fulya Zenginer’den karnı burnunda paylaşım geldi.


Fulya Zenginer'den hamilielik pozu

Oyuncu Fulya Zenginer, 2019’da 2 senedir beraber olduğu Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde çiftten mutlu bir haber gelmiş ve Fulya Zenginer hamile bulunduğunu açıklamıştı.

CİNSİYET PARTİSİ YAPILDI

Çift, geçen günlerde ise bebeğin cinsiyetini öğrenmek için bir parti düzenledi. Patlattıkları balondan mavi renk çıkınca adam çocuk sahibi olacakları öğrenen çift, büyük mutluluk yaşamıştı. Kuntay Tarık Evren eşini öperek kutlamıştı.

MİLAN BEBEK GELİYOR

Zenginer, son olarak toplumsal medya hesabında karnı burnunda pozlarını paylaştı. Güzel oyuncu, paylaşımının altına düşmüş olduğu “Milan” notuyla bebeğinin adını ilk kez deklare etti.

Fulya Zenginer den hamilielik pozu #1

Fulya Zenginer den hamilielik pozu #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.