Galaxy S22 serisi Samsung’un yüzünü güldürdü!

11.03.2022
Galaxy S22 serisi Samsung’un yüzünü güldürdü!


Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi Samsung, akıllı telefon ailesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy S22 serisini tanıtan şirket, bu sayede iPhone 13‘e rakip olacak modellerini piyasaya sürdü. 4 Mart itibarıyla Türkiye’de ön satışa sunulan yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra, kullanıcılardan yoğun bir ilgi görmüş oldu.

Bilhassa haiz olduğu kamera teknolojileri ile ilgi çeken telefon serisinin ön satış sürecinin bitimine sayılı gün kalırken, seriye olan talep de artmaya devam ediyor. Bu devrin sona ermesi ile birlikte SS22 Ultra ile bu ön satış döneminden faydalanan tüketicilere sağlanan Watch4, S22+ ve S22 ile verilen Buds2 armağan fırsatları da sonlanmış olan olacak. İşte ayrıntılar…

Samsung, dört yıllık cihazını güncelledi


Samsung, dört senelik cihazını güncelledi

Dört yıl ilkin piyasaya sürülen Samsung Galaxy S9 serisi, 50’den fazla güvenlik açığını halleden bir güncelleme aldı.

Samsung Galaxy S22 serisi önceki önceki seriye kıyasla üç kat daha başarı göstermiş

Ön sipariş sürecinin bitmesiyle Galaxy S22, Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128 GB hafıza seçeneği ve 8 GB RAM özelliğiyle 14.499 TL’den, 22+ ise Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128 GB ile 256 GB hafıza seçenekleri ve 8 GB RAM özelliğiyle 18.999 TL’den süregelen satış tutarları ile satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S22 serisi ön satış fırsatları

Galaxy S22 Ultra ise 22.999 TL’den süregelen satış fiyatıyla; Phantom Black, Phantom White, Green, Burgundy renk alternatifleri; 128 GB, 256 GB ve 512 GB hafıza seçenekleri, 8 GB ve 12 GB RAM özellikleri ile satışa sunulacak. Mevzuyla ilgili açıklama icra eden Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Görevli Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir, şu ifadeleri kullanıd:

Samsung olarak, bugüne kadarki en üst düzey Galaxy S serisi deneyimi sunan yeni Galaxy S22 serisini kısa bir süre ilkin Türkiye’deki kullanıcılarımızla buluşturduk. Seri, ön satışa sunulmasıyla birlikte hakkaten de kullanıcılardan yoğun bir ilgi görmüş oldu. Galaxy S22 serisi, ön satış sürecinde bundan önceki seriye kıyasla kullanıcılardan 3 kat fazla talep aldı. S22 serisinin böylesi yoğun bir ilgi görmesinden luk duyuyoruz. Samsung olarak, müşterilerimize inovasyonun geldiği son noktayı onların yaşamını kolaylaştıracak şekilde aktarmayı sürdürüyoruz

Samsung Galaxy S22 serisi ön satış fırsatları

Apple‘ın amiral gemisi satışlarındaki başarısını yakalamak isteyen Samsung, hedefine bu kez ulaşabilecek mi merak mevzusu. Bildiğiniz suretiyle Samsung diğeri tüm üreticilerden daha fazlaca sayıda ürün satıyor. Bir tek bunların büyük bir bölümünü giriş ve orta düzey telefonlar oluşturuyor. Bu yüzden kar mevzusunda Apple’ın ardında kalıyor. Bir tek şirket, Galaxy S22 serisiyle bu durumu tersine döndürmeyi umut ediyor.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.