Galaxy S22’nin tanıtılacağı Unpacked etkinliği duyuruldu!

21.01.2022
Galaxy S22’nin tanıtılacağı Unpacked etkinliği duyuruldu!


Samsung’un Şubat ayında Galaxy S22 serisini piyasaya sürmesi bir süredir ümit ediliyor. Şirket bugün YouTube hesabından paylaşmış olduğu video ile Unpacked etkinliğini onaylarken etkinlikten neleri beklememiz gerektiği mevzusunda da ipuçları verdi. Samsung Galaxy Unpacked etkinliği duyuruldu Samsung Mobil İletişim Başkanı TM Roh, Samsung’un web sayfasındaki bir yayında 2021’de Galaxy Note telefonunun eksikliğini kabul ederek tüketicilerin Note serisinin üretkenlik/yaratıcılığını […]

Samsung’un Şubat ayında Galaxy S22 serisini piyasaya sürmesi bir süredir ümit ediliyor. Şirket bugün YouTube hesabından paylaşmış olduğu video ile Unpacked etkinliğini onaylarken etkinlikten neleri beklememiz gerektiği mevzusunda da ipuçları verdi.

Samsung Galaxy Unpacked etkinliği duyuruldu

Samsung Mobil İletişim Başkanı TM Roh, Samsung’un web sayfasındaki bir yayında 2021’de Galaxy Note telefonunun eksikliğini kabul ederek tüketicilerin Note serisinin üretkenlik/yaratıcılığını ve S Pen deneyimini beğendiğini ekledi.

Roh, “Şubat 2022’de Unpacked’de, şimdiye kadar yarattığımız en dikkate kıymet S serisi aleti tanıtacağız” dedi. Bunun bir başka deyişle ‘Note serisine en yakın S serisi modeli’ olacağını söyleyebiliriz.

SDNShiftdelete.net

Roh ek olarak, cihazın geceleri “en iyi ve en parlak” fotoğrafları ve videoları sunacağını iddia ederek, insanların “nihai ultra deneyimine” hazırlanmaları gerektirme ettiğini söyleyerek beklentiyi yükseltti.

Neredeyse açıklanan bir tarih olmasa da sızıntılar 8 ya da 9 Şubat tarihlerini işaret ediyor. Gösterilen video ile öne çıkarılanlar içinde Galaxy S22 serisi özetlemek gerekirse Galaxy S22 , S22 Plus ve S22 Ultra yer alacak. S22 Ultra modelinde S Pen de bulunacak. Son zamanlarda birçok sızıntısı ortaya çıkan Galaxy Tab S8 modeli de yüksek ihtimalle bu etkinlikle karşımıza çıkacak.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.