Galaxy S23 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı!

07.10.2022
Galaxy S23 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı!


Samsung, Galaxy S23 modelleriyle ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bugüne dek sızıntılarla gündemden düşmeyen cihazlarla ilgili günden güne yeni bir detay ortaya çıkıyor. Daha ilkin kilit özellikleri ve tasarımları belli olan akıllı telefonların şimdi de renk seçenekleri netleşti.

Galaxy S23 serisinin renk seçenekleri belli oldu

Sektörde sızıntılarıyla malum Ross Young, yaklaşan Galaxy S23 serisinin renk seçeneklerini gözler önüne serdi. Young’a bakılırsa Samsung’un bir sonraki premium modelleri Bej, Siyah, Yeşil ve Açık Pembe olmak suretiyle dört değişik renkle kullananların karşısına çıkacak. Naturel bu, beklenenin aksine oldukça kısıtlı bir renk yelpazesi.

Bilinmiş olduğu suretiyle Galaxy S23 serisinin şarj hızları geçtiğimiz haftalarda 3C veri tabanında ortaya çıktı. Buna bakılırsa cihazlar maksimum 25W şarj hızlarını destekleyecekler. Hatta Galaxy S22 Ultra’nın 45W hızında şarj olduğu dikkate alındığında, devam modelinin niçin bu şekilde bir düşüşle kullanıcı karşısına çıkacağı da akıllarda sual işaretlerine niçin oldu.

Samsung Galaxy Tab S9 serisinin çıkış tarihi hakkında önemli iddia!


Samsung Galaxy Tab S9 serisinin çıkış zamanı hakkında önemli iddia!

Fazlaca yakında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Tab S9 modellerinin çıkış zamanı hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı.

Samsung’a yakınlığıyla malum bazı kaynaklar yaklaşan Galaxy S23 serisinin pil kapasitelerini paylaştı. Buna bakılırsa serinin standart ve Plus modeli, seleflerine kıyasla 200 mAh daha büyük bir pille gelecek. Bu aşamada S23 3.900 mAh ve S23 Plus 4.700 mAh‘lik bir bataryadan beslenecek.

Galaxy S23 Ultra‘ya geldiğimizde ise herhangi bir yükseltme görünmüyor. Zira son raporlara bakılırsa aygıt, selefiyle aynı 5.000 mAh‘lik bir bataryayla kullananların karşısına çıkacak.

Galaxy S23 renk seçenekleri

Serinin çıkış zamanı mevzusunda da birçok iddia söz mevzusu. Zira Güney Koreli haber kuruluşu ET News  tarafınca gösterilen son rapora bakılırsa Galaxy S22 serisini şubat ayında vitrine çıkaran Samsung, yeni seriyi beklenenden daha erken tanıtmak için çalışmalara başladı.

Bilinmiş olduğu suretiyle Samsung, Galaxy serisinin tanıtımı için bir çok süre ocak ve şubat aylarını tercih ediyor. Yalnız firmanın bilhassa iPhone 14 serisiyle aradaki süreyi daha da kısaltarak premimum pazardaki payını güvence altına almak istediği ifade ediliyor. Bundan dolayı Şubat 2023’te çıkış yapması beklenen yeni Galaxy modelleri, beklenenden daha erken tanıtılabilir.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.