Galaxy Watch 4 için One UI 4.5 sürprizi!

03.06.2022
Galaxy Watch 4 için One UI 4.5 sürprizi!


Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Watch 4, Samsung’un WearOS işletim sistemli ilk akıllı saati konumunda. Son dönemde Google Asistan sebebiyle yaşanmış olan sorunları göz ardı edersek, sektörde pozitif yönde bir etki bıraktığını söylemek mümkün. SamMobile’ın haberine gore Samsung, Galaxy Watch 4 için One UI 4.5 beta sürümünü yayınlandı. Peki yeni güncelleme, kullanıcılara neler sunacak? Galaxy […]

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Watch 4, Samsung’un WearOS işletim sistemli ilk akıllı saati konumunda. Son dönemde Google Asistan sebebiyle yaşanmış olan sorunları göz ardı edersek, sektörde pozitif yönde bir etki bıraktığını söylemek mümkün.

SamMobile’ın haberine gore Samsung, Galaxy Watch 4 için One UI 4.5 beta sürümünü yayınlandı. Peki yeni güncelleme, kullanıcılara neler sunacak?

Galaxy Watch 4 için One UI 4.5 beta güncellemesi

Samsung, geçen ay Galaxy Watch 4 sahipleri için One UI Watch beta programı başlattı. Bu kapsamda kullanıcıları güvenilir sürümden ilkin Wear OS güncellemelerini denetim etme şansı sunan şirket, geçtiğimiz saatlerde Watch 4 ve Watch 4 Classic için One UI 4.5 beta sürümünü yayınladı.

Galaxy Watch 4

Güncelleme; R8**XXU1ZVE7 yapı numarasıyla geliyor ve 796 MB boyutunda. Hem de ilk etapta Güney Kore’de için kullanıma açıldı. Yalnız gelecek günlerde diğeri bölgeler için de gelecek.

Bütçe dostu Samsung Galaxy A04s performans testinde! İşte sonuçlar


Bütçe dostu Samsung Galaxy A04s performans testinde! İşte sonuçlar

Uzunca bir süredir iddialarla ve sızıntılarla gündemde olan Samsung Galaxy A04s, Geekbench’te ortaya çıktı.

Wear OS 3.5’i temel alan yeni sürümle gelen önemli yeniliklerden birisi de çift SIM desteği. Zira önceki yapılarda aramalarda SIM’ler içinde bir seçim yapma imkanı yoktu. Burada arama otomatikman en fazlaca kullanılan SIM üstünden yapılıyordu. Yalnız One UI 4.5 beta ile bu durum değişti. Artık kullananların arama öncesi istedikleri SIM’i seçebilecekleri bir menü içeriyor. Bunun haricinde kullanıcı arayüzü, bildirimler ve klavyede eleştiri iyileştirmeler söz mevzusu.

One UI 4.5 beta, sınırı olan sayıda kullanıcıyla an itibariyle denetim aşamasında. Herhangi bir sorun çıkmaması halinde ise gelecek aylarda genel kitle için gelecek.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.