Geçirgen bağırsak sendromu olan Neslihan Atagül’den yaz pozu!

‘Geçirgen Bağırsak Sendromu’ nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül, sosyal medya hesabından yeni kareler paylaştı. Sevenlerini …

01.07.2021
Geçirgen bağırsak sendromu olan Neslihan Atagül’den yaz pozu!

‘Geçirgen Bağırsak Sendromu’ nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül, sosyal medya hesabından yeni kareler paylaştı. Sevenlerini bir hayli endişelendiren Neslihan Atagül son hali ile övgüleri topladı.

Hastalığı ile hayranlarını korkutan Neslihan Atagül’den birbirinden güzel yeni paylaşımlar geldi. Hızla kilo veren güzel oyuncu Neslihan Atagül’e ‘Geçirgen bağırsak sendromu’ teşhisi konulmuştu. Uzmanların ölümcül boyutlara varabileceğini söyledikleri hastalığın ardından Neslihan Atagül son günlerde sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine geliyor. Sevenlerini bir hayli endişelendiren Neslihan Atagül son hali ile övgüleri topladı. Neslihan Atagül’ün yaz pozları büyük beğeni topladı.

MORALİ BOZUKTU!

‘Sefirin Kızı’ dizisinde başrolde olan oyuncu Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle diziye veda etmişti. Atagül, son görüntüsü ile endişelendirdi.

Sosyal medyayı aktif kullanan 28 yaşındaki oyuncunun, “Bir zamanlar…” notunu düşerek hayranlarına sunduğu son fotoğrafları büyük ilgi gördü.

BİLİNMEYEN YÖNLERİNİ İLK KEZ PAYLAŞTI!

Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi ile zor günler geçiren ve ardından sağlığına kavuşan Neslihan Atagül kendi online dergisine konuk oldu. 2016 yılında meslektaşı Kadir Doğulu ile nikah masasına oturan Neslihan Atagül, oyuncu olmak için çok çabaladığını söyledi.

Kendi dijital dergisine konuşan Atagül, “Dar gelirli bir ailede büyüdüm. 13 yaşında bilinmeyen numaraları arayıp bir ajans numarası aldım” dedi. 28 yaşındaki oyuncu, daha sonra sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Aradım, ‘Ajansınıza kaydolmak istiyorum’ dedim. Annemle gittik, beni kabul ettiler ama 6 ay ses çıkmadı. Sonra bir audition (seçmeler) için aradılar.Pazardan yeni kıyafetler aldım. Meğer deneme çekimiymiş. Ama heyecanımı kaybetmedim. Yaşadığın yerde kimsenin sana inanmaması üzücü ama kendi içimde inandığıma tutundum. Velhasıl kelam bir sürü zorluk atlattım.

Özel hayatı ile merak edilen isimlerden olan Neslihan Atagül’ün çocukluk yıllarına ait fotoğrafları görenler “Bakışları hiç değişmemiş” demeden edemedi. İşte Neslihan Atagül’ün çocukluk hali…

Atagül’ün çocukluk yıllarına ait fotoğrafları görenler “Bakışları hiç değişmemiş” demeden edemedi.

‘Geçirgen bağırsak sendromu’ teşhisi koyulan oyuncu Neslihan Atagül, yeni pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Atagül’ün gönderisi takipçilerinden ilgi gördü.

Neslihan Atagül Doğulu, okuyucularının hayatlarına dokunmak ve onlara ilham olmak hissiyatı ile hazırladığı ve 1 yıldır her ay düzenli yayınlanan digital dergisi HADSİZ ‘in bu ayki konuğu oldu.

NESLİHAN ATAGÜL YENİ İŞİNİN BAŞINDA!

Neslihan Atagül, birkaç ay önce Sefirin Kızı dizisinden yakalandığı geçirgen bağırsak sendromu hastalığı yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Oyuncu zaman zaman Instagram’dan yaptığı paylaşımlarda fotoğraf veya videolar ile kendisini gösteriyor ve iyi olduğunu da anlatmış oluyor böylece. Neslihan Atagül yaptığı son paylaşımda keyfi yerinde olduğu görülüyor.

Neslihan Atagül, henüz setlere dönmemiş olsa da üzerine titrediği başka bir işi var. Oyuncu geçtiğimiz haziran ayından beri Hadsiz isimli dijital dergi çıkarıyor. Neslihan Atagül ve yeni sayı için çalışmaya başlamış bile…

AĞIR SUÇLAMA!

Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi ile zor günler geçiren ve ardından sağlığına kavuşan Neslihan Atagül yer aldığı dizi Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Günlerce konuşulan olay sonrası Hola dergisine kapak olan Neslihan Atagül’ün son olarak Hollywood yolcusu olduğu ortaya çıkmıştı. Çıkan haberler sonrası Seren Serengil’den bomba bir çıkış geldi.

  • Neslihan Atagül’ün tazminat vermemek için hastalığını kullandığını söyleyen Seren Serengil ve sunucu arkadaşları olay sözler sarfetti. Peki Neslihan Atagül’ün hastalığı düzmece miydi?

  • Yaptığı açıklamalarla hemen hemen herkesi eleştiri yağmuruna tutan Seren Serengil, Neslihan Atagül hakkında söylediği sözlerle magazin gündemini salladı. Serengil, Atagül’ün hasta olmadığını ve tazminat ödememek için diziden ayrıldığını iddia etti.

İSPANYOLCASI MEST ETTİ!

Sefirin Kızı dizisi ile kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle 10 gün ara verdiği dizisinin kadrosundan tamamen ayrılmak durumunda kaldı. Evde dinlenmeye çekilen Atagül, sosyal medyada gündem oldu.

Neslihan Atagül’ün ünü Türkiye sınırlarını aşarken ABD’nin en çok okunan HOLA! USA dergisinde kapak oldu.

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Neslihan Atagül, ‘Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız destek mesajları için, iyi dilekleriniz için, iyi niyetleriniz için, ziyaretleriniz için, hediyeleriniz için, dualarınız için, binlerce kez teşekkür ederim. Çok incesiniz. Beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun. Gördüğünüz gibi fena sayılmam. İyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı. Hâlâ da var. O yüzden biraz daha dinleneceğim. Ama iyiyim.’ demişti.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir