GeForce NOW kütüphanesine 4 yeni oyun ekleniyor

21.01.2022
GeForce NOW kütüphanesine 4 yeni oyun ekleniyor


GeForce NOW kütüphanesine bu hafta Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction dahil olmak suretiyle dört yeni oyun ekleniyor. Böylelikle yeni Tom Clancy’s oyunu NVIDIA DLSS yardımıyla keskin görüntüler eşliğinde daha yüksek kare hızına haiz şeklinde oynayabileceksiniz. GeForce Now’a 3 yeni oyun eklendi: İşte sıralama Bulut oyun hizmetleri içinde başı çeken GeForce Now, bu hafta 3 yeni […]

GeForce NOW kütüphanesine bu hafta Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction dahil olmak suretiyle dört yeni oyun ekleniyor. Böylelikle yeni Tom Clancy’s oyunu NVIDIA DLSS yardımıyla keskin görüntüler eşliğinde daha yüksek kare hızına haiz şeklinde oynayabileceksiniz.

GeForce Now’a 3 yeni oyun eklendi: İşte liste


GeForce Now’a 3 yeni oyun eklendi: İşte sıralama

Bulut oyun hizmetleri içinde başı çeken GeForce Now, bu hafta 3 yeni oyunun daha bünyesine katıldığını duyurdu. İşte sıralama

Ek olarak GeForce NOW ile oyuncular, Rainbow Six evrenindeki milyonlarca oyuncuyla birlikte oyunu oynama şansına haiz olacaklar. Oyuncuların, taktik nişancı oyunu Rainbow Six’te kendi başlarına savaşım edebileceği benzer şekilde en fazla üç kişilik ekip halinde de dostlarıyla oyunu deneyimleyebildiğini belirtelim. 

Yeni oyunda oyuncular, değişik zorlukların üstesinden gelmek için stratejileriyle uyumlu hususi becerilere ve ilerleme yollarına haiz 18 değişik operatörle, koruma bölgelerinde sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Böylece eleştiri bilgileri toplayıp, cenk alanını tekrardan şekillendirebilen, Archaean’lar olarak malum ve sürekli gelişen, son aşama ölümcül bir uzaylı tehdidiyle savaşabilecekler. 

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction dahil olmak suretiyle bu hafta kütüphaneye eklenen tüm oyunların sıralaması şu şekilde:

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (20 Ocak’ta Ubisoft Connect’ta yeni oyun lansmanı)
  • Blacksmith Legends (Steam)
  • Fly Corp (Steam)
  • Garfield Kart- Furious Racing (Steam)

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.