GeForce Now’a 7 yeni oyun eklendi: İşte sıralama

02.01.2022
GeForce Now’a 7 yeni oyun eklendi: İşte sıralama


Oyun sektörünün geleceği olarak lanse edilen bulut oyunculuk, son yıllarda popülaritesini büyük seviyede artırdı. Bunun sebebi ise şüphesiz küresel çip krizi, pandemi ve artan döviz kuru şeklinde unsurların bilgisayarlar başta olmak suretiyle tüm elektronik ürünlerin fiyatlarına olan negatif tesiri.

Durum bu şekilde olunca aylık belirli bir abonelik tutarı karşılığında güçlü bilgisayar sistemleri gerektirmeden yalnız iyi bir web bağlantısı ile hizmet veren bu tür hizmetler daha da cazip hale geldi. Bunun en büyük örneklerinden biri de GeForce Now diyebiliriz. Halihazırda kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan platform, abonelerine daha iyi hizmet vermek için her hafta yeni yapımları bünyesine katmaya devam ediyor.

GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte liste


GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte sıralama

Bulut oyun hizmetleri içinde başı çeken GeForce Now, bu hafta 6 yeni oyunun daha bünyesine katıldığını duyurdu. İşte sıralama

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 7 oyun

Bildiğiniz suretiyle GeForce Now, herhangi bir aksilik olmaması durumunda her hafta kütüphanesine eklediği oyunları aboneleri ile paylaşıyor. Bu haftanın oyunları da kısa süre ilkin açıklandı. 7 keyifli yapım, kullananların beğenisine sunuldu.

Bu haftanın oyunları içinde dikkat çeken yapımlar mevcut. Bunlara The Irregular Corporation ve Romanyalı bağımsız geliştirici Claudiu Kiss tarafınca üretilen PC Building Simulator’u örnek gösterebiliriz. Bilgisayar toplamaya karşı ilgisi bulunanlar için adeta biçilmiş kaftan olan yapım, an itibariyle GeForce Now üstünden oynanabilir durumda.

İşte bu hafta platforma eklenen 7 oyun:

 • BattleBeasts (Steam)
 • Moving Out (Epic Games Store)
 • NARAKA: BLADEPOINT (Epic Games Store)
 • Operencia: The Stolen Sun (Steam)
 • PC Building Simulator (Epic Games Store)
 • Salt and Sanctuary (Epic Games Store)
 • Wargroove (Steam)

GeForce Now kütüphanesine ulaşmak için tıklayın

Buna ek olarak GeForce Now’ın son dönemde kurda yaşanmış olan düşüşün peşinden meydana getirilen fiyat indirimlerine neredeyse dahil olmadığını belirtelim. Bunun haricinde geçtiğimiz günlerde platforma Haftalık Premium isminde yeni bir abonelik paketi eklendi. Haftalık abonelik paketi ile 7 gün süresince en sevilen oyunları donmadan oynayabilecek oyuncular, bunun karşılığında 44,9 TL ödeyecek.

 • 24 saatlik Premium = 14,9 TL
 • Haftalık Premium = 44,9 TL
 • Aylık Premium = 89,9 TL
 • 3 Aylık Premium = 199,9 TL
 • 6 Aylık Premium = 349,9 TL


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.