Gelinim Mutfakta bu haftaki yeni sunucusu kim? Nursel Ergin kaç yaşlarında? Nursel Ergin eşi Murat Akyer ve evladı Bengü Çınar kimdir?

27.12.2021
Gelinim Mutfakta bu haftaki yeni sunucusu kim? Nursel Ergin kaç yaşlarında? Nursel Ergin eşi Murat Akyer ve evladı Bengü Çınar kimdir?


Gelinim Mutfakta bu haftaki yeni sunucusu kim? Nursel Ergin kaç yaşında? Nursel Ergin eşi Murat Akyer ve çocuğu Bengü Çınar kimdir?

Gelinim Mutfakta bu hafta Nursel Ergin sunumuyla ekrana geliyor. Kanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen, fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

Gündüz kuşağına renk katan hem eğlendiren hem kazandıran yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün 13.00’da Kanal D’de…

Nursel Ergin kimdir?

Nursel Ergin 41 yaşındadır. 

Nursel Ergin, 30 Temmuz 1980’de İstanbul’da dünyaya geldi. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin’in 18 yaşlarında yapmış olduğu evliliğinden Bengü Çınar isminde bir kızı oldu. Toplumsal medyada sık sık dört gözle beklenen Bengü Çınar’ın babasının adı basınla paylaşılmadı.

Nursel Ergin, “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmayla tanınmıştır. Bu yarışma yardımıyla hem samimiyeti hem içtenliği hem de esprili kişiliğiyle seyircilerin gönlünü kazanmış ve yaşam hikayesiyle derinden etkilemiştir.

Nursel Ergin yarışmanın peşinden Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine yaşam vermiştir. Diziden sonrasında, Mutfağım adlı yiyecek programıyla seyircilerle buluştu. Yiyecek programlarıyla dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 senesinde Nursel’in Mutfağı adlı yiyecek programının sunuculuğunu üstlendi.

Nursel Ergin’in eşi Murat Akyer olarak biliniyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir