Gelinim Mutfakta Damla instagram adresi nedir? Damla Senyel kaç yaşlarında? Gelinim Mutfakta Damla kimdir?

22.12.2021
Gelinim Mutfakta Damla instagram adresi nedir? Damla Senyel kaç yaşlarında? Gelinim Mutfakta Damla kimdir?


Gelinim Mutfakta Damla instagram adresi nedir? Damla Senyel kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Damla kimdir?

Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla araştırılıyor. Damla hanımın kim olduğu gündem oldu. Damla’nın toplumsal medya adresleri sorgulanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla Senyel toplumsal medyayı etken kullanıyor. 

Yarışmaya tekrardan katıldı

Damla Saçıkara, 10 Aralık Cuma günü elenen Pınar Zaloğlu’nun yerine yarışmaya dahil olan isim oldu. Damla Saçıkara (Damla Senyel) “Artık daha tecrübeliyim. Rakiplerimi alt etmeye, bilezikleri almaya geldim!” dedi. 

Gelinim Mutfakta Damla Senyel kimdir?

Damla Saçıkara, 10 Aralık Cuma günü elenen Pınar Zaloğlu’nun yerine yarışmaya dahil olan isim oldu. 2001 senesinde doğan Gelinim Mutfakta yarışmacısı Damla aslen Amasyalıdır. Nişanlı ile 4 senedir sevgili olan Damla Saçıkara 4 Temmuz tarihinde evleneceğini belirtti. Kendisine güvenen Damla Saçıkara’nın kayınvalidesi Nuray hanımdır. Bölgesel yiyecekleri fazlaca iyi biliyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasına Damla havalı bir giriş yapmıştır. Songül Karlı’ya elma getiren Damla Saçıkara tarzıyla da dikkat çekiyor.

Nuray Güralp’in oğlu Furkan Güralp’in instagramı yer ediniyor. Damla Saçıkara olarak malum Gelinim Mutfakta Damla Senyel, instagram hesabı @damlafurkansenyel olarak kullanılıyor. 

Damla, ”Gelinler benim 20 yaşlarında olduğuma aldanmasın, 40 senelik ev hanımlarına taş çıkartırım.” dedi.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.