Gelinim Mutfakta Damla kimdir? Damla Saçıkara kaç yaşlarında? Gelinim Mutfakta Damla İnstagram

22.12.2021
Gelinim Mutfakta Damla kimdir? Damla Saçıkara kaç yaşlarında? Gelinim Mutfakta Damla İnstagram


Gelinim Mutfakta Damla kimdir? Damla Saçıkara kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Damla İnstagram

 

Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla araştırılıyor. Damla hanımın kim olduğu gündem oldu. Damla’nın toplumsal medya adresleri sorgulanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla Saçıkara toplumsal medyayı etken kullanıyor. 

Yarışmaya tekrardan katıldı

Damla Saçıkara, 10 Aralık Cuma günü elenen Pınar Zaloğlu’nun yerine yarışmaya dahil olan isim oldu. Damla Saçıkara, “Artık daha tecrübeliyim. Rakiplerimi alt etmeye, bilezikleri almaya geldim!” dedi. 

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara kimdir?

Damla Saçıkara, 10 Aralık Cuma günü elenen Pınar Zaloğlu’nun yerine yarışmaya dahil olan isim oldu. 2001 senesinde doğan Gelinim Mutfakta yarışmacısı Damla aslen Amasyalıdır. Nişanlı ile 4 senedir sevgili olan Damla Saçıkara 4 Temmuz tarihinde evleneceğini belirtti. Kendisine güvenen Damla Saçıkara’nın kayınvalidesi Nuray hanımdır. Bölgesel yiyecekleri oldukça iyi biliyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasına Damla havalı bir giriş yapmıştır. Songül Karlı’ya elma getiren Damla Saçıkara tarzıyla da dikkat çekiyor.

Nuray Güralp’in oğlu Furkan Güralp’in instagramı içeriyor fakat Damla Saçıkara’nın toplumsal medya hesabı bulunmuyor.

Damla, ”Gelinler benim 20 yaşlarında olduğuma aldanmasın, 40 senelik ev hanımlarına taş çıkartırım.” dedi.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.