Genel Başkan Fatih Erbakan’ın açıklamaları sebebiyle Tekrardan Refah Partisi’nin Feysbuk sayfası kapatıldı

18.02.2022
Genel Başkan Fatih Erbakan’ın açıklamaları sebebiyle Tekrardan Refah Partisi’nin Feysbuk sayfası kapatıldı


Koronavirüs aşıları ve Kovid-19 ile ilgili yapmış olduğu açıklamalarla gündeme gelen Tekrardan Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, sözleriyle tepki çekiyordu. Son olarak Tekrardan Refah Partisinin resmî Feysbuk sayfasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Gelişme, partinin resmî Twitter hesabından duyuruldu.

“FACEBOOK SAYFAMIZ KAPATILDI”

Parti’den meydana getirilen açıklamada “Partimizin resmi Feysbuk sayfası kapatıldı! Onlar sesimizi kısmaya çalışsalar da biz oldukça daha gür bir halde doğruları anlatmaya devam edeceğiz!” ifadeleri kullanıldı.

thumbs_b_c_3f30f94a024b5b8c68b27c2a24ae71dc

Paylaşımda, “Onlar istiyor diye pes edecek değiliz. Ulusal görüş çizgisinde yola devam. Partimizin Feysbuk sayfası, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın ‘Covid-19 hakkında gerçekleri ve doğruları haykırması’ gerekçe gösterilerek kapatılmıştır. Onlar sesimizi kısmaya çalışsalar da biz oldukça daha gür bir halde doğruları anlatmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verildi. Öte taraftan meydana getirilen paylaşımda partinin yeni Feysbuk sayfasına da yönlendirme yapılmış oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstifa etti! İstifa etti! “Izahat yapmak istemiyorum”
Sıla Şentürk'ün katili ilk kez konuştu! İtiraf...Sıla Şentürk’ün katili ilk kez konuştu! İtiraf…
İğrenç olay sonrası yeni gelişme! Görevden alındıİğrenç vaka sonrası yeni gelişme! Görevden alındıYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir