General Mobile GM Watch tanıtıldı: Fiyatı ve özellikleri

25.01.2022
General Mobile GM Watch tanıtıldı: Fiyatı ve özellikleri


Uzun süredir teknoloji sektöründe bulunan General Mobile, bugün yeni çıkan ürünlerini tanıttı. Şirket, GM 22, GM 22 Plus ve GM 22 Pro akıllı telefonlarını ve ilk nesil GM Watch akıllı saatini piyasaya sürdü. İşte GM Watch fiyatı ve özellikleri…

General Mobile GM 22 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı


General Mobile GM 22 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

Yerli akıllı telefon üreticilerinden General Mobile, GM 22 Pro modelini tanıttı. İşte cihazın haiz olduğu özellikler ve fiyatı.

GM Watch özellikleri ve fiyatı

Siyah bir çerçeve rengiyle karşımıza çıkan GM Watch, siyah, kırmızı, yeşil ve mavi olmak suretiyle 4 değişik kordon renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Saatin tasarımsal özelliklerine baktığımızda, 62 gram ağırlığındaki aygıt, 48 mm x48 mm x12.9 mm boyutlarına haiz.

1.28 inç TFT LCD dokunmatik bir panelle gelen GM Watch, 240×240 px çözünürlük sunuyor. Bu ekranın, 2D Panda ekran korumasına haiz olduğu belirtiliyor. Ek olarak cihazın, Koşma, Adım atma, Bisiklet, Koşu Bandı, Kondisyon Bisikleti, Tırmanma, Futbol, Basketbol, Tenis ve Badminton şeklinde spor modları bulunuyor.

Buna ek olarak akıllı saat, kullanıcılarına sunmuş olduğu esenlik seyretme özelliğiyle pek oldukça mevzuda destek sağlamayı hedefliyor. Örneğin, 24 saat kesintisiz nabız ölçümü, uyku takip edeni, kandaki oksijen ölçümü, kalori takip, adım sayar, aktivite seyretme, kadınsal esenlik takip edeni ve nefes egzersizleri şeklinde değişik modları bulunuyor.

GM Watch

Cihazın haiz olduğu temel özelliklere baktığımızdaysa, akıllı telefonumuzdaki müziği ve ses seviyesini ayarlayabiliyor, uzaktan kamera moduyla, denklanşör olarak kullanabiliyoruz. 5 değişik dahili kadran ile gelen GM Watch, aynı adlı uygulaması üstünden 40’dan fazla kadran seçeneği sunuyor.

Kaputun altına baktığımızdaysa, Bluetooth 5.1 desteği, IP 68 (toza ve 3 ATM – 1.5 m su seviyesine dayanaklılık) sertifikasına haiz bulunduğunu görüyoruz. Ek olarak, bileği kaldırınca otomatik uyanma, SMS ve uygulama bildirim kontrolü, gelen arama bildirimleri ve alarm şeklinde özellikleri de bulunuyor.

GM Watch

GM Watch, 300 mAh bataryasıyla birlikte, düzgüsel kullanımda 10 güne varan pil ömrü sunuyor. Şarjı bittiği süre da manyetik soketli kablosu yardımıyla kolayca şarj edilebiliyor. Ek olarak bu kablonun diğeri ucunun da USB-A bulunduğunu belirtelim. Doğrusu standart adaptörleri, bilgisayarı ya da powerbankleri kullanabilirsiniz.

Son olarak, General Mobile bugün 4 değişik cihazını satışa sundu. Bu ürünlerin fiyatlarıysa şu şekilde:

  • GM 22: 2 bin 699 TL
  • GM 22 Plus: 3 bin 599 TL
  • GM 22 Pro: 4 bin 999 TL
  • GM Watch: 799 TL

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.