Genshin Impact için İstanbul’da drone gösterili kutlama!

07.12.2022
Genshin Impact için İstanbul’da drone gösterili kutlama!


Şangay merkezli bir oyun geliştirme şirketi olan HoYoverse, Genshin Impact için sunmuş olduğu Türkçe dil desteğini kutlamak adına 9 Aralık 2022 tarihinde İstanbul semalarında bir drone gösterisi organize edecek. Oyun dil desteğini 7 Aralık’ta yapılacak yeni sürüm güncellemesi ile birlikte kazanacak.

2020’nin Eylül ayında piyasaya çıkan parasız açık dünya macera RPG oyunu Genshin Impact, The Game Awards 2021‘de En İyi Mobil Oyun, App Store Ödülleri 2020‘de Senenin iPhone Oyunu ve Google Play’de 2020’nin En İyi Oyunu seçildi. Bunların yanı sıra 2022 Golden Joystick Awards’ta Still Playing Award ödülünü elde etti.

Genshin Impact, Türkçe desteği için drone gösterisi!

Çapraz kaydetme ve çapraz oynama özelliklerine haiz olan oyun PlayStation 5, PlayStation 4, PC, Android ve iOS platformlarında parasız bir halde oynanabiliyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyuncular oyundaki dünyayı tamamen Türkçe olarak keşfedebilecek.

Genshin Impact Drone Gösterisi, 9 Aralık Cuma günü 19:00 ile 20:00 içinde İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Salacak semalarını aydınlatacak. 300 drone ile gerçekleştirilecek ışık gösterisine, eleştirmenlerin büyük beğenisini toplayan oyunun ikonik figürleri ve orijinal müzikleri de eşlik edecek.

Üsküdar Sahili, Sarayburnu, Cihangir, Beşiktaş Sahili, Ortaköy Sahili ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gösterinin izlenebileceği alanlar içinde içeriyor. Türkçe versiyonu deneyimlemek için heyecanlanan oyuncular resmi internet sayfası (genshin.hoyoverse.com) üstünden ön kayıt yaptırabiliyor.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.