Gigi Hadid ile Zayn Malik barıştı mı?

29.12.2021
Gigi Hadid ile Zayn Malik barıştı mı?


Gigi Hadid ile Zayn Malik barıştı mı?

Gigi Hadid ile Zayn Malik, 6 senelik ilişkilerini geçtiğimiz ekim ayında noktalamıştı. Malik’in, sevgilisinin anası Yolanda Hadid’e hem sözlü hem de fizyolojik sertlik uygulaması sebebiyle uzaklaştırma ve hiddet kursuna gitme cezası almış olduğu basına yansımıştı. 

Sadece ikili cephesinden şaşırtan bir haber geldi. Malik ve Hadid, bir yaşındaki kızları Khai ile beraber New Jersey’de görüldü. Radar Online sitesinin Deuxmoi’ya dayandırarak ortaya attığı bu iddia, çiftin kızları için tekrardan bir araya gelmiş olabileceği yorumlarına niçin oldu.

Geçtiğimiz aylarda Zayn Malik’in Gigi Hadid ile tekrardan bir araya gelmek için elinden geleni yapmış olduğu konuşulmuştu. OK! Dergisi’nin, Hadid’e yakın kaynaklara dayandırarak ileri sürdüğüne bakılırsa; Malik, meşhur modele kendisini bağışlaması ve ilişkilerine son bir talih vermesi için yalvarıyor.

Gigi Hadid, Zayn Malik’in hakikaten mutsuz olduğuna inansa da anası Yolanda Hadid’in en büyük korkusunun kızının Malik’e geri dönmesi olduğu öne sürülmüştü.

Dergiye konuşan modele yakın kaynaklar, “Gigi, olup bitenler yüzünden şok geçirdi ve fazlaca mutsuz fakat Zayn’ın pişman olduğuna inanıyor” demişti.

Sadece Yolanda Hadid ise, Zayn Malik’in kızından uzak durması için yasal yollar arayışında olduğu ileri sürülmüştü. Meşhur modelin anası, Zayn Malik’in hem kızı hem de torunu Khai’den kati olarak, koşulsuz bir halde uzak durmasını istediği öne sürülmüştü.

Aynı kaynak, “Yolanda, Malik’in, kızının uzak durması ihtiyaç duyulan karanlık ve rahatsız bir adam bulunduğunu düşünüyor” demişti.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.