Gizem Itimat boşanıyor

10.02.2022
Gizem Itimat boşanıyorOyuncu Gizem Itimat ve futbolcu Caner Turp, 17 aylık evliliklerini düşünce ayrılıkları sebebiyle sonlandırma sonucu aldıklarını duyurdu.


Gizem Güven boşanıyor

Büyülü Annem dizisiyle milyonların tanımış olduğu bir isim haline gelen Gizem Itimat, 2020 senesinde 10 senelik sevgilisi Caner Turp ile görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti.

AYRILIK KARARI ALDILAR

Gizem Itimat, Siverek Belediyespor takımında forma giyen eşi Caner Turp ile ayrılık sonucu aldıklarını toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

“EVLİLİĞİMİZİ BİTİRMİŞ OLSAK DA SAYGIMIZ BAKİ KALACAKTIR”

Itimat, toplumsal medya şu ifadeleri kullandı: “Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız düşünce ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık sonucu aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük.

Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız kalımlı kalacaktır. Dolayısıyla biz ve ailelerimiz bu sıkıntılı süreci atlatırken, mevzu ile ilgili olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Gizem Güven boşanıyor #1

Gizem Güven boşanıyor #2

Gizem Güven boşanıyor #3

Gizem Güven boşanıyor #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.