Göbek Eriten Diyet **2021

25.01.2021
Göbek Eriten Diyet **2021

Göbek eriten diyet ile karın yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bölgesel zayıflama bir çok kadının en büyük sorunlarından biridir. Karın bölgesinde oluşan yağlar en zor yakılan ve en tehlikeli olan yağlardır. Genellikle yüksek şeker hareketsiz ve sabit iş hayatı ve yaşam neden olmaktadır.

Göbek Eriten Diyet

Genel olarak göbekte oluşan ödem ve yağlar bayan erkek herkesin en nefret ettiği kilo alma şeklidir. Diyet ve bazı egzersizler ile bu yağlardan kurtulabilirsiniz. Öncelikle karbonhidratları hayatınızdan çıkarmalısınız. Çünkü yağ yakılması için karbonhidratların azaltılması gerekiyor vücut yağ yakmak için gerekli enerjiyi yağ depolarından kullanarak zayıflama mümkün olmaktadır. Kesinlikle şeker tüketmemelisiniz. Göbek bölgesi yağlarından kurtulmak için örnek diyet listesi;

gobek-eriten-diyet

Kahvaltı: 2 adet haşlanmış yumurta, yarım bardak süt ve 3 adet ceviz

Ara Öğün: 1 kase yağsız yoğurt bir adet salatalık

Öğle: Haşlanmış ve zeytinyağında pişirilmiş her hangi bir sebze yemeği, salata

Ara Öğün: 2 adet havuç veya başka bir meyve yarım bardak süt

Akşam: ızgarada az yağlı et, bir kase zeytinyağında sotelenmiş fasulye

Akşam 9 dan sonra su dışında hiç bir şey yenilip içilmemelidir. Günde 2.5 lt su içilmelidir.

2 fincan yeşil çay tüketilmelidir.

Göbek Eriten Diyet ‘i Uygularken Başka Neler Yapmak Gerekir?

Göbek eriten diyet uygulanırken egzersizlere de devam edilmelidir. Özellikle sadece göbek yağları gibi bölgesel zayıflama isteyen kişilerin mutlaka egzersiz yapmaları gerekmektedir. karın kaslarını çalıştıracak en faydalı egzersiz mekik çekmektir. İlk başlarda zor olacaktır ertesi gün karın bölgenizdeki kaslarda ağrı oluşacaktır ama bir kaç gün sonra vücut alışacak ve mekiği daha kolay çekmeye başlayacaksınız. Her yemekten sonra en az 50 tane mekik çekmelisiniz. İlk başlarda 5 veya 10 tane çekerek her gün daha fazla artırarak yükseltmelisiniz. Her hangi bir sağlık sorunundan dolayı mekik çekemiyorsanız sırtınızı duvara yaslayarak ayaklarınıza doğru eğilebilirsiniz. Diyet ile birlikte bu egzersizleri uyguladığınız takdirde göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir