God of War PC için ilk araştırma puanları geldi

13.01.2022
God of War PC için ilk araştırma puanları geldi


İlk olarak 2018 senesinde PlayStation 4 için piyasaya sürülen God of War, serinin fanatiklerinin PlayStation 2’den beri tatmadığı bir eğlenceyi tattırmıştı. Çıkmış olduğu dönemde ve sonrasında büyük övgüler alan oyun, PlayStation 4’ün hit oyunları içinde. Bu başarıya ulaşmış yapımın kısa sürede Steam‘de, PC platformu için yayınlanacağı haberi verilmiş ve bu bir yankı uyandırmıştı. Nihayet büyük […]

İlk olarak 2018 senesinde PlayStation 4 için piyasaya sürülen God of War, serinin fanatiklerinin PlayStation 2’den beri tatmadığı bir eğlenceyi tattırmıştı. Çıkmış olduğu dönemde ve sonrasında büyük övgüler alan oyun, PlayStation 4’ün hit oyunları içinde. Bu başarıya ulaşmış yapımın kısa sürede Steam‘de, PC platformu için yayınlanacağı haberi verilmiş ve bu bir yankı uyandırmıştı. Nihayet büyük gün geldi ve God of War’un PC sürümünden ilk eleştirileri görmeye başladık.

2021’in en popüler PlayStation oyunları açıklandı!


2021’in en popüler PlayStation oyunları açıklandı!

Video oyun denince ilk akla gelenlerden Playstation, resmi sitesinde kendi mağazasından en fazlaca indirilen oyunların listesini yayınladı.

God of War, PC’de hoş karşılandı

Oyunun hikayesiyle ilgili bir beklenti asla oluşmamıştı. PlayStation 4 ve 5’te oynanabilen oyunun aynısını göreceğimiz için içerik bakımından bir hayal kırıklığı yaşanması mümkün değil. Oyuncuların beklentisi, teknik açıdan oyunun ne kadar iyi uyarlandığı yönünde oldu. Zira konsolda başarıya ulaşmış olan GTA IV’ün PC’de teknik olarak ne kadar kötü olabildiğini görmüştük. Her her neyse ki God of War için bu senaryo tekrarlanmış benzer halde görünmüyor. Oyunun Metacritic’teki ilk incelemeleri, 93 averaj oluşturdu.

PlayStation’ın klasikleşmiş oyunlarından kabul edilen God of War, bir oyuncunun PlayStation satın alması için tek başına bir sebep olabiliyordu. Artık oyunu PC’de de oynayabildiğimize nazaran gelecekte daha oldukça PlayStation Exclusive oyununun PC’ye gelmesine tanıklık edebiliriz. Bu durum, hususi oyunlar için PlayStation satın alanlara isyan ettirebilir. PlayStation Exclusive oyunlarının artık exclusive olmaktan çıkmasının, PlayStation kitlesine iyi mi bir zarar verebileceği de merak mevzusu. Gene de bununla ilgili konuşmak için erken.

God of War (PC) sistem gereksinimleri

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 (4 GB) or AMD R9 290X (4 GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

Tavsiye edilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) or AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) or AMD RX 570 (4 GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir