God of War Ragnarok, perakendeci tarafınca listelendi!

26.02.2022
God of War Ragnarok, perakendeci tarafınca listelendi!


Birden fazla perakendeciye bakılırsa God of War Ragnarok, Haziran ayında piyasaya çıkıyor. Oyunun çıkış tarihinin ise 2022 olduğu söyleniyor. Gene de neredeyse bu mevzuyla ilgili stüdyo tarafınca net ve kati bir açıklama gelmedi.

God of War Ragnarok, Horizon Forbidden West ve Gran Turismo 7 ile birlikte PS5 lansman oyunlarından birisi olarak duyuruldu. Oyun şu anda lansman penceresini kaçırmış olsa da, 2022 içinde oyuncuların karşısına çıkıyor. Bloomberg’den Jason Schreier kısa süre ilkin oyunun çıkış tarihini 2022 olarak belirledi.

God of War: Ragnarok çıkış tarihi sızdırıldı


God of War: Ragnarok çıkış zamanı sızdırıldı

Justinxrubin adlı bir PlayStation QA Tester’ı God of War Ragnarok’un çıkış zamanı ile ilgili bir iddiada bulunmuş oldu. Oyun Eylül 2022’de geliyor.

God of War Ragnarok, Haziran ayında gelebilir

Yukarıdaki durum bizleri oyun için Haziran çıkış tarihini belirleyen perakendeci JuegosDigitales‘e getirdi. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili ortada dönen tek söylenti de bu değil. PlayStation veritabanındaki güncellemeleri takip eden bir Twitter hesabı, God of War Ragnarok’un Eylül ayında çıkacağını söylemişti.

god-of-war-ragnarok-perakendeci-tarafından-listelendi

Çıkış tarihlerinin ikisi de Q2/Q3 dönemine daha yakın duruyor. Bundan dolayı Sony‘nin bu süre zarfında oyunu piyasaya sürmesi pek şaşırtıcı karşılanmaz. Sony, yaklaşmakta olan oyunları için neredeyse bir çıkış zamanı açıklamadı. Şirket, kısa sürede Horizon Forbidden West‘i oyuncuların beğenisine sundu.

Gran Turismo 7‘yi Mart ayında piyasaya sürme planları var. Ek olarak 2022‘de PS4 ve PS5‘te piyasaya sürüleceği onaylanan God of War Ragnarok şeklinde raflardaki yerini alacak neredeyse duyurulmamış yapımlar da bulunuyor.

Kratos ve Atreus‘un hikayesi God of War Ragnarok‘la doruğa ulaşıyor. Bundan önceki yapım, İskandinav Mitolojisi‘nde geçen serinin ilk oyunuydu. Oyunu Cory Barlog yönetti yalnız şimdiki yapımda yer almadı. Onun yerine Eric Williams göreve getirildi.

Sizler God of War Ragnarok‘tan neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.