Gökçe Bahadır: Sabiha Gökçen’i canlandırmak isterim

02.03.2022
Gökçe Bahadır: Sabiha Gökçen’i canlandırmak isterimYeni gelin olan meşhur oyuncu Göçe Bahadır, hayalindeki görevi deklare etti.


Gökçe Bahadır: Sabiha Gökçen’i canlandırmak istiyorum

Meşhur oyuncu Gökçe Bahadır ile Buyruk Ersoy çifti, 25 Şubat tarihinde birçok meşhur ismin ve aile bireylerinin katılmış olduğu bir düğün ile evliliğe ilk adımını attı. Yeni gelin düğün sonrası bir dergiye konuk oldu. Samimi açıklamlarda bulunan Bahadır, canlandırmak istediği karakteri deklare etti.

Bahadır, “Yaşamını canlandırmak için hayaller kurduğunuz biri var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Açıkçası ilk aklıma gelen Sabiha Gökçen, onun yaşamını canlandırmayı arzu ederdim.”

“BU SADECE İŞ DEĞİL”

Oyuncu, sektörde kendisini en oldukça şaşırtan ve zorlayan mevzuları şu şekilde söyledi: “İstediğin bir şeyi tutkuyla halletmeye karar verdiğinde o işin zorlukları asla göz önünde olmuyor. Fazlaca sevdiğim bir işi halletmeye karar verdim. Benim için hiçbir zorluğu mühim değildi. Bu bir tek bir iş değil, bir yaşam biçimi.”

Gökçe Bahadır: Sabiha Gökçen’i canlandırmak istiyorum #1

Gökçe Bahadır: Sabiha Gökçen’i canlandırmak istiyorum #2

Gökçe Bahadır: Sabiha Gökçen’i canlandırmak istiyorum #3

Gökçe Bahadır: Sabiha Gökçen’i canlandırmak istiyorum #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.