Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan’ı ti’ye aldı

14.01.2022
Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan’ı ti’ye aldıGeçtiğimiz günlerde Hadise ve Gülşen’in sahne kostümleri ile ilgili açıklamalarda bulunan İzzet Yıldızhan’ı bir etkinliğe katılan ve basının sorularını yanıtlayan Gonca Vuslateri ti’ye aldı.


Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan'ı ti'ye aldı

Çarşamba günü Etiler’de objektiflere takılan İzzet Yıldızhan basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

“KÜLOTLA DA ÇIKMASINLAR”

İzzet Yıldızhan Hadise ve Gülşen’in sahne kostümleri ile ilgili sorulan bir soruya, “Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım fakat şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Hepimiz bu topluma bakılırsa yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Fakat sahne adabı denilen bir şey var.” diye yanıt vermişti.

Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan ı ti ye aldı #1

SURATINI MONTLA ÖRTTÜ

Yaşanmış olan olaylardan sonrasında bugün bir etkinliğe katılıp basının sorularını yanıtlayan Gonca Vuslateri, bir kişinin mont uzatıp, “İzzet Yıldızhan yolladı.” demesi üstüne montu alan Vuslateri, “Böğrüm gözüktü, İzzet Bey” diyerek İzzet Yıldızhan’ı ti’ye aldı.

Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan’ı ti’ye aldı – Video

Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan ı ti ye aldı #2

Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan ı ti ye aldı #3

Gonca Vuslateri, İzzet Yıldızhan ı ti ye aldı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir