Gonca Vuslateri’den İzzet Yıldızhan’a tepki

13.01.2022
Gonca Vuslateri’den İzzet Yıldızhan’a tepkiİzzet Yıldızhan’a, Hande Yener’in arkasından bir tepki de Gonca Vuslateri’den geldi.


Gonca Vuslateri'den İzzet Yıldızhan'a tepki

Meşhur türkücü İzzet Yıldızhan, önceki gün Etiler’de objektiflere takıldı. Gülşen ve Hadise’nin sahne kostümlerinin fazlaca konuşulmasıyla ilgili sual yöneltilen müzisyen toplumsal medyada tepki çeken açıklamalarda bulunmuş oldu.

“BURASI TÜRKİYE”

Yıldızhan, “Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım fakat şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Hepimiz bu topluma bakılırsa yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Fakat sahne adabı denilen bir şey var. Hepimiz ekranları başlangıcında çocuğuyla beraber izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda bu şekilde şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz.” şeklinde konuştu.

“B12 KULLAN”

Sahne giysileriyle sık sık adından söz ettiren Hande Yener ise, Yıldızhan’ın bu sözlerine sessiz kalmadı. Instagram hesabından paylaşım icra eden Yener, “Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar… En çok da fazla bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri” yanıtını verdi.

Meşhur şarkıcının arkasından, Yıldızhan’a mevzuya ilişkin bir tepki de oyuncu Gonca Vuslateri’den geldi. Vuslateri, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Oldukca korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diye…” ifadelerini kullandı.

Gonca Vuslateri den İzzet Yıldızhan a tepki #1

Gonca Vuslateri den İzzet Yıldızhan a tepki #2

Gonca Vuslateri den İzzet Yıldızhan a tepki #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.