Gönül Dağı’nın Istek’i daha çok dayanamadı, polise başvurdu! Bakın vaka ne çıktı…

30.01.2022
Gönül Dağı’nın Istek’i daha çok dayanamadı, polise başvurdu! Bakın vaka ne çıktı…Gönül Dağı dizisinde Istek karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan, üst kattan gelen gürültüden rahatsız bulunduğunu belirtti. Sitem eden İlhan, yaşamış olduğu vakası toplumsal medyadan paylaştı.


Gönül Dağı'nın Dilek'i daha fazla dayanamadı, polise başvurdu! Bakın olay ne çıktı...

TRT 1 ekranlarında gösterilen Gönül Dağı dizisi, her insanın sevilmiş olduğu ve beğenmiş olduğu adları bir araya getirdi.

Bu adlardan birisi olan Gülsim Ali İlhan, Istek karakteri yardımıyla kariyerinin zirvesine çıktı ve tanındı.

Daha ilkin Diriliş Erutğul dizisinde de Aslıhan karakterine yaşam veren Gülsim Ali, paylaşmış olduğu bir Tweetle gündem oldu.

Dizideki karakteri haricinde da hususi yaşamı ile gündeme getirilen Gülsim Ali, komşusu ile yaşamış olduğu bir vakası söyledi.

Oyuncunun komşusu ile yaşamış olduğu vakası anlatması ve polise başvurduğunu söylemesi ise fanatiklerinin dikkatini çekti.

GÜLSİM ALİ İLHAN’IN İSYANI

Gülsüm Ali son olarak bir tweeti paylaşarak kendi başına gelen vakası söyledi.

Gülsim Ali üst kattan gelen gürültüden rahatsız bulunduğunu ifade ederek hem sitem etti hem de takipçilerine de “Size de oluyor mu?” diye sordu.

Gönül Dağı nın Dilek i daha fazla dayanamadı, polise başvurdu! Bakın olay ne çıktı...  #1

Gönül Dağı’nın Istek’i Gülsim İlhan Ali paylaşımında “Benim de başıma geldi, gündüzleri çıt çıkmıyor gece 23’ten sonrasında başlıyor. Sonunda polise haber verdim. Hakkaten ben de oldukça merak ediyorum ne oluyor?” dedi.

Gönül Dağı nın Dilek i daha fazla dayanamadı, polise başvurdu! Bakın olay ne çıktı...  #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.