Gönül Yazar’dan sevenleri üzen haber

03.05.2022
Gönül Yazar’dan sevenleri üzen haberSes sanatçısı ve yazar Onur Akay, yakın dostu Gönül Yazar’ın geçirdiği ev kazası sonucu sol gözünün kör olduğu ve sağ gözünün de bulanık gördüğünü söylemiş oldu.


Gönül Yazar'dan sevenleri üzen haber

Magazin toplumunda “Yıkım Tellalı” lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ‘Taş Bebek’ lakaplı 85 yaşındaki efsaneleşmiş sanatçı Gönül Yazar’ın sıhhat durumu hakkında sevenlerini üzen açıklamalarda bulunmuş oldu.

Akay, yakın dostu Taş Bebek lakaplı meşhur sanatçı Gönül Yazar’ın kaza geçirdiğini duyurdu.

“Sol gözü tamamen kör oldu”

Akay, yapmış olduğu açıklamada Yazar’ın geçirdiği kaza süreci ve tedavi aşamasıyla ilgili şunları söylemiş oldu:

“Gönül Yazar gözleri ile ilgili oldukça büyük problemler yaşadı. Sol gözü kör oldu. Gönül abla, gece 03:00’de yataktan kalmış ve halı kayınca duvarın sivri kısmına gözünü çarpmış. Gözleri resmen patlıcan moru oldu. Morluk 16 gün sonrasında geçti fakat bulanıklık başladı. Bir buçuk yıl bulanıklık geçer diye bekledi ve hastaneye gitmedi fakat geçmedi. Sol gözü tamamen kör oldu, sağ gözünde de bulanıklık başlayınca, hususi bir hastaneye gitti ve iki ayrı ameliyat oldu. Bir öne, bir arkaya bir de ortaya olmak suretiyle gözlerine üç tane tane lens taktılar. Oldukca pahalı bir ameliyat oldu. Eğer gözlerimi kurtarmasalardı ölsem daha iyi diyerek ağladığında bende oldukça duygulandım. Fakat oldukça şükür şimdi oldukça iyi. Dün telefonla konuştum ve gözlerim pırlanta benzer biçimde oldu diyor. Evinde bildiğiniz gibi boğaza karşı bir teras var ve oradan baktığında Çamlıca Camii’nin minaresine biri çıksa görürüm diyor.”

Gönül Yazar dan sevenleri üzen haber  #1

Gönül Yazar dan sevenleri üzen haber  #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.